| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Doktorky

 Celkem 5 názorů.
 rampepurda 


Doktorky 

(31.3.2005 12:14:30)
Holky chtela jsem se zeptat na detské doktory v Trutnove,nasi cást má taková no,muzu si vybrat sama,a kdy bych ji mela zacít shánet,jeste pred porodem?
 Gasha 


Re: Doktorky 

(31.3.2005 14:49:08)
Rampepurdo, dr. si sháněj podle info včas. Nahlásit narození musí manža hnedle po narození a jakmile přijedeš domů, tak byste jí to měli nahlásit a ona by k vám měla přijít na první kontrolu. Zapomněla jsemodkud přesně jsi. V TU neznám pověsti dětsých dr., ale na ZL jsou dvě. MUDr. Bašová a MUDr. Brožková.

Mmch, neptala jsi se na těhu módu tady v TU? Našla jsem v Trutnovském poslu inzerát jedné firmy na těhu prádlo tady v TU. Už jsem sem házela odkaz a kontaktní údaje, tak mrkni někam zpět. Myslím, že jsem to psala v úterý. Pokud to sem budeš chtít hodit znovu, tak dej vědět ;o)
 Gasha 


Re: Doktorky 

(31.3.2005 14:53:47)
Kamčo, číslo na nemocnici - dětskou pohotovost vkládala, tuším že Jana z Radvanic, do společného deníčku.

Horečky versus kojení
Ilčo, to je naprosto v pořádku, žemalá chce jen koit. Tím to ze sebe (teplotku) dostane nejlépe. A kdyby jí něco víc chybělo, tak by si řekla nebo bys to na ní poznala.
Mmch, Verunka je veliká šikulka (viz mluvení a pomoc mamince při věšení prádla).

Oblékání
Na oblékání jsem se shodla s maminou mající také děti brzy po sobě. Když máš dítě jedno, zvládneš vypadnout z bytu do 10 minut i s oblečením. Máš-li děti dvě, trvá to nejméne hodinu.
Psa musím oblékat také. Do postroje ;oD
 Romana32 


Re: Doktorky 

(31.3.2005 15:39:08)
Krásné odpoledne všem.
Noc u nás byla v klidu. Sice dcera pokašlávala, ale jinak nic.

Rampepurdo,
nevím jak je to v Trutnově, ale ve Vrchlabí na gynekologii je kontakt včetně adresy a telefonního čísla na dětské lékaře ve městě i okolí. Dětský lékař se má kontaktovat ještě před porodem.
 Jana,Jiřinka a Janička 


Re: Re: Doktorky 

(31.3.2005 19:12:17)
Dětská dr. - v Trutnovské porodnici chtějí hned po porodu jméno dět. dr., pokud ho matka nezná, tak to musí do odchodu z nemocnice zařídit taťka. Ten zatelefonuje nějaké dr., jestli vezme jejich dítě a pokud je na světě, řekne iniciály. Pak jen zatelefonuje dr. datum, kdy je propustily z porodnice a ona se u nich staví doma.

Rýma při kojení - já Janičce vždycky před kojením odsávám rýmu, aby měla alespoň trochu průchodný nos. Po kojení znovu odsávám a dávám kapičky. Ale každý to dělá jinak. To, že při nachlazení pijí jen mat. mléko je normální. Mají v něm protilátky a lépe se stravuje. Až bude Verunka v pořádku, s jídlem to dožene.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.