| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

zdravim

 Celkem 13 názorů.
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


zdravim 

(30.3.2005 17:47:19)
ahoj holky, a ...mňau Daggy.

Tak Štěpánek chodí od pondělí do školky, paní učitelka Jana ho před nastoupenou jednotkou včera POCHVÁLILA. Takže jsme se k tomu nevracely, asi uznala, že přestřelila a že je malej na neustálou kritiku citlivej. A nejen on. Štěpán si o ní včera dokonce zpíval...ach jo, to je sranda.
Jsem doma a čekám, jestli jsem nezaměstnaná nebo nejsem nezaměstnaná. Řeknu vám, není to dobrý pocit...
Malej drandí každé odpol. na kole, koupila jsem mu novou helmu. Je krásně, i když dnes fouká chladnější vítr. Brzo zkusíme odmontovat kolečka, ta malá pochopitelně.
Jo, mám výsledky toho vyš. na imunologii. Takže imunita v pořádku, alergie žádná, ale někde v těle je zánět, těžko zjistit, kde. Ten fyzioterapeut, co k němu chodím, mi doporučil pít nějaké čajíčky na pročištění organismu. Neporadíte? Já vím jen o kopřivě.
Š.
 Radkaj - holčička, 27.11.01 


Re: zdravim 

(30.3.2005 18:12:41)
Štěpánko, já teď přemýšlím o lymfatické masáži, zatím ale nemám osobní zkušenost, takže cituji:
"je to kosmetická masáž podporující tok lymfy, která odvádí z těla odpadní produkty. důsledkem je pak zvýšená imunita a odolnost organismu"

Našla jsem si CENTRUM TRIO, kde ji mj. dělají a za slušný peníz. Kontakt je na ně http://www.centrum-trio.cz/index.php?idpg=4 Včetně cen i dalších informací.
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 18:23:23)
Hm, Radko, to zní zajímavě. Mrknu se na to, díky moc.
Užijte si to na horách, my máme v květnu tu Šumavu, tak už se taky těším.
Ještě jsem si vzpomněla, ve školce mají neštovice, tak čekáme, jestli něco bude. Spočítala jsem si, že bychom tu ozdravovnu stihli jen tak tak. Ale zase bych byla ráda, kdyby to měl za sebou.
Š.
 honey 


Re: Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 19:05:09)
Ahoj holky!

Tak my jsme Velikonoce strávili kvůli té angíně doma, ale já jsem si aspoň v sobotu zašla do kina (po dlouhé době). Viděla jsem "Příběhy obyčejného šílenství", nebylo to zlé, ale trochu bizarní.
Adélce ATB zabrala, dneska jsme byly na kontrole u naší obvodní, už má čistý krk, takže je má dobrat, což vychází tak na neděli, a pak pofrčí do školky. Ona se doma strašlivě nudí, "hlídá" manžel, takže jsem dneska po návratu z práce našla v kuchyni na zemi vysypaný prášek do myčky, vysypaný pytel na odpadky (!!!), vylitý džus, v koši na prádlo snad patero punčoch a několik trik, které si madam dneska převlékla, no hrůza! A to se ještě napatlala mou rtěnkou, takže vypadala jako když zakousne králíka. Má to přísně zakázáno, všechno je na vrchních poličkách, ale když ona si už umí přistavit židli .... :) Řádí tady jak černá ruka :), ten pravidelný program ve školce jí moc chybí.

Radko, ještě jednou děkuji za milou nabídku! Moc mne potěšila.

Štěpánko, gratuluju k dobrým výsledkům, a držím palce na práci. Kdy Ti to mají dát vědět? Co se týče těch pročisťovacích čajů, tak jsem slyšela o panu Kindlovi z Prahy 1, který má na rohu Školský a (myslím) Navrátilovy ulice svou prodejnu, snad se to jmenuje Léčivé bylinky nebo Léčivé čaje. Prý je to velký odborník, a může Ti namíchat čaj přesně "na míru". Zkus to, a dej nám pak vědět :) Jinak jsem taky našla na netu tuto adresu: http://www.dedekkorenar.cz/ (podívej se pak na produkty, taky se tam dá něco najít).
Já jsem šťastná, po třech měsících mi (snad) už konečně odeznívá rýma. Tuto zimu jsme si to opravdu vybrali :(

Daggy, tak kočkuj, kočkuj ..... ani se mi nechce věřit, jak ten čas letí. Martině se to taky kvapem blíží, a pak Ty coby dup :)

Květo, jak jsi dopadla?

Zatím se mějte hezky!
 honey 


Re: Re: Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 19:13:09)
Ta skleróza, ta skleróza :(

Radko, nevím, jestli to víš, ale paní Iva od příštího týdne nastupuje do nového salonu, takže ji můžeš zastihnout buď na mobilu, nebo na novém čísle 222 318 448 (salon Valy, Soukenická 10, P1)
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 21:04:22)
čau holky, co máte v Soukenický??? Mně nedávno říkala kolegyně, že v Soukenický bude "její" kosmetička otevírat nový salon. Smála jsem se, že budu mít kadeřníka i kosmetičku v jedný ulici.
Honey, díky za tipy. Podívám se ne to!
Holky, s prací nic nevím, už jsem z toho na nervy a ani mě to "volno" neba!
Š.
 17.6modrasek13 


Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 21:10:47)
Ahoj holky
Lojzík od neděle bojuje s chřipkou. Ještě dnes má teplotu přes 38.. Už se smířil s tím že když je nemocný, nemůže do školy.
Já nevím jak jsem dopadla, ale moc šancí si nedávám. To by byl zázrak kdyby místo vyšlo. Jinak Květuška byla ve školce a půjde i ve čtvrtek, pět dnů bude vyčerpáno.
Lojzík je objednaný na alergologii - kontrolu a nové testy, na 20.4. 2005.
Nevím jestli jsem to psala, ale v pondělí, když jsme se vraceli, tak našeho Modráska chytla první policejní kontrola. Pavel byl v naprosté pohodě, a všechno bylo v pořádku. Děti dostaly pexeso - dopravní značky a na druhé straně byl znak Policie ČR, měli jsme to na zadním okně, tak je zajímalo co to vezeme a pak se smáli. Kontrolovali hlavně pásy, i na zadních sedadlech.
 honey 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 22:05:22)
Tak mi to nedalo, a ještě jsem nakoukla :)

Květo, tak tfuj, tfuj, tfuj, aby to vyšlo! Ad pásy - já je používám furt, i když jenom jedu taxíkem.

Štěpánko, to možná bude ten salon :)))))) My tam máme s Radkou pedikérku, která předtím byla v Marriotu. Když jsem se tam teď objednávala, tak paní na recepci mi řekla, že jsou nově otevřeni. A do telefonu jsem slyšela "salon Valy", ale třeba se to píše se dvěma "l". Má to být naproti Portraitu Kornový.

Naprosto chápu, že Tě to volno nebaví, v této situaci jsem byla v prosinci a začátkem ledna, než mi dali vědět z práce. Držím palce!
Tady je přesný kontakt na toho pana Kindla - BYLINY (Kindl Roman) Praha 1, Řeznická, PSČ 110 00, telefon: 222231886
 Daggy, Viki + Bety 30.5.05 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 22:11:56)
Čau holky,

tak se mi zdá, že se mi holka obrátila - soudím podle škytavky a pohybů - ale do stejné polohy, co Viktorka, tedy dolů zadečkem. No to ještě bude román na pokračování.
Radko, závidím vám děsně ty hory, já bych lyžovala až bych břečela. A Ani je šikulka. No místo toho jsem dnes přeprala první várku výbavičky po Viktorce. Mimochodem ta mi dnes stávkovala a dělala obvyklé obstrukce s odchodem do školky, já byla docela nevyspalá a tak jsem jí řekla, že tam teda nemusí a ať si trčí doma. A celý den jsem do ní lehce šťourala, že si mohla hrát s dětmi a místo toho se nudí se mnou. Ona totiž nestávkuje kvůli školce jako takové, ale hold je po ránu často nevrlá. Jsem zvědavá zítra, slíbila, že se bez řečí umyje a obleče a půjde. Mají focení, tak by mě to mrzelo.
Štěpánko, já teď piju "těhotenskou směs", namíchala jsem ji ze sedmi bylin podle jedné porodní asistenky. Mimo jiné obsahuje maliník a o něm tam píše, že je taky pročišťující a dokonce se může objevit na břiše vyrážka, jak se vylučují škodlivé látky. Ale radši si to najdi, je to přece jenom knížka pro těhotné.
Čau D.
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(30.3.2005 22:25:29)
Honey, dík, zajdu si tam. Budu teď mít na podobné pochůzky možná doooooost času...
Daggy, tak já to radši pít bez konzultace nebudu, abych neměla třeba těhotenské příznaky, to by se Michal pak asi divil...
Holky dobrou, já jdu ještě na zprávy, ta politika je čím dál tím zajímavější...
Š.
 Léňa-Honzík12/11/01,Jessica95 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(31.3.2005 8:51:11)
Ahoj holky ,
tedy vy jste se rozepsali ,než jsem to přelouskala tak mi vystydlo kafe :o).Dagy ,držím palce ať se mimčo obrátí do správné polohy ,taky se mi zdá ,že to strašně rychle letí.Kam pujdeš rodit ,zase na Obilňák ?

My jsme byli na velikonoce doma i když jsme měli plno plánů ,ale onemocněl nám tatínek ,na velikonoce měl 39 .Tak děcka obešly babičky ,ale myslím ,že jim to nijak nevadilo ,výlet jim vynahradilo množství sladkostí.Má dieta je opět fuč...

Honza stále stávkuje o školce nechce ani slyšet a já už ho mám plné zuby pač od rána vzdychá ,že tady nemá žádného kámoše .Na kole řádí jak čert už jsme zkoušeli oddělat kolečka ,jde mu to ,jen se tele nedívá na cestu ,ale kolem sebe.

Mějte se hezky a užívejte sluníčka!!
 Janna + 2 berušky 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(31.3.2005 11:36:12)
Chjo, Léňo, to je teda HOnzík šikula, Verunka si jede lážoplážo, čumí po ptákách a na to abysme jí odendali kolečka nemůžu ani pomyslet, to se musí přece pořádně rozjet...chtěla jsem odmontovat šlapky, aby se naučila držet rovnováhu, ale máme blbý kolo (od tchýně, nejdou oddělat, jedině i s řetězem :oD).

Štěpánko, až budeš vědět něco o těch čajících, dej vědět, taky bych si dala nějakou kůru, asi zajdu do bylinek...

Daggy, to mimi tam teda dělá psí kusy :o) já bych asi nepoznala, v jaký je poloze, mě kopala Verunka všude! Asi do mě bušila nohama, rukama a snad i hlavou :oD

To je krásně, co? my furt slídíme po venku, včera s kočárkem a pannou, očistec, najíždí furt do někoho a něčeho (radši to nebudu popisovat, aby se vám nezvedl žaludek ;o)...ale vždycky jsem jí včas zastavila :o)). Furt někde kouká a sjede z chodníku, lítá s tím, no fakt roztomilá holčička :o)
 Štěpule & Štěpán 9.11.2001 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravim 

(31.3.2005 19:46:05)
ahoj,
tak mi na ORL dali antibiotika, bez nich se z toho prý nedostanu. Podle RTG mám v dutinách dokonce cystu. Krk je jako po angíně, přitom ten mě vůbec nebolel. No, pokud to nepůjde jinak, tak mě čeká sekání, mám špatný obě nosní přepážky. To je síla, to si nedovedu vůbec představit. Takže jsem si musela udělat radost, koupila jsem si pěkný boty k sukni. Volal šéf, ať prý se přijdu příští týden nějak ukázat, něco pro mě vymýšlí.
Zítra se vydám do té Řeznické, jsem zvědavá a dám vám vědět.
Hezký večer,
Š.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.