| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Brý dééén :o))

 Celkem 2 názorů.
 Mišpule a Domule 


Brý dééén :o)) 

(30.3.2005 17:18:21)
No tak Vám děkuji , je to pro mě pocta že jste si mě zvolily děkuji tímto akademii a tetičkám a stýčkům :o)))))))))))))))) né holky , tak dík no :o) budu se snažit :o)

Maruško
Teda jestli dobře chápu botičky co sháníš , takové ty zabalené v té průhledné krabičce , tak ty se sice capáčky jmenují , ale rozhodně nejsou na chození , ničí se tím dítěti nožička :o(

Marti
jdu Ti založit albíčko , jakpakto , že jsme na Tebe zapomněly , to je , ale bordel :o(((

No , před chvílí jsem dorazila domů i já , teda autobusem už mě nikdo fakt odsud nikam nedostane , do města jsem jela autem ( vezl mě Pepík ) , ale zpět jsem jela 11 a mám dost , jedna paní mi div neseděla v kočárku , Domču jsem měla na ruce páč řvala ( svítilo jí sluníčko do očí ) a málem jsem se neměla kde držet páč ta paní nalehlá na náš kočárek ještě zabírala celou tyč kde bych se mohla držet a při vystupování mi ani nehodlala uhnout abych si mohla přehodit rukojeť :o((
No a domů jsem šla pěšky z Chlumce taky moc fajn :o(( do Žandova jsem šla po paměti páč kdybych otevřela oči mám je plný prachu a od Žandova bylo pokropeno , jenže pokropené bláto je fakt super a tak jsem Dominiku , sebe i kočárek musela nejprve umýt , super cesta :o(( Ale ve městě bylo fajn , byly jsme se Sněhulí zabudla V8m to prásknout , budou fotky až se k tomu dohrabu :o)

Pardon , jsem dostala nějakej slovní průjem :o(
 wej,Maruš05/02,Vláďík04/04 


Re: Brý dééén :o)) 

(30.3.2005 17:43:11)
Miš- tak ty nechodící nemyslím, asi jsem se špatně vyjádřila. Myslím, aby byla podrážka pružná, hlavně aby byly zdravotně nezávadné. To jsou třeba od Essi, nebo DPK.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.