| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vyvrtnutý kotník

 Celkem 2 názorů.
 Andrea+Martin11/02+David 2.3. 
  • 

Vyvrtnutý kotník 

(30.3.2005 16:29:49)
AHOJ HOLKY,
tak jsem si včera vyvrtla kotník a docela dost, lítala jsem dnes po doktorech, i na RTG jsem byla, aby vyloučili zlomeninu. Zlomené to naštěstí nemám, ale nemůžu chodit, jen ležet a dávat si ledové obklady na opuchlou nohu. Bolí mě to docela slušně, takže mám zakázané chodit asi tak na týden, to se budu flákat doma. Horší je to s Macíkem, ten si myslí, že jsem FIT, takže mi to moc neulehčuje. Sem tam teda něco donese a podá. Tatínek si bere na čt,pá vždy půl den dovolené, aby šel s Macíkem aspoň odpoledne někdo ven a mohl nakoupit atd. O víkendu to nějak přežijem a doufám, že za pár dnů už otok, hematom poleví a budu moct na nohu aspoň trochu šlápnout. Tož tak. A to jsem měla jít v pátek na "svícu"...., tak nejdu nikam, moc mě to mrzí, protože jsem se moc těšila. :o(
6.4.jdu na kontrolu a možná mi budou muset dát i sádru, musím počkat až mi noha odpuchne, Tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Opatrujte se všichni a zatím pa.
A+M

 správce-Dubnatka08 


Re: Vyvrtnutý kotník 

(30.3.2005 16:50:04)
Ahoj Andreo,
tak to je mě moc líto :o( TO je k vzteku když člověka něco takového potká a je doma s dítkem :o( Budu držet palce ať ta seádra není nutná a všechno se bleskově zahojí. Já jsem včera lehla s hnisavou angínou :o( Takže musím být doma a malej už se doma nudí, taky mám strach aby to nechytnul, teď předtím vším :o( Ale v pátek přijede babička a vezme ho ven. O víkendu se dám dohoromady a od pondělka už musím opět fungovat :o)
Tak Ti přeji brzké uzdravení a všem ostatním hlavně ať jsou fit a pokud možno všichni v rodině :o))) Když už máme to jaro, tak ať si ho pořádně užijeme.
Daniela

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.