| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vyvrtnutý kotník

 Celkem 2 názorů.
 Andrea+Martin11/02+David 2.3. 
  • 

Vyvrtnutý kotník 

(30.3.2005 16:29:49)
AHOJ HOLKY,
tak jsem si včera vyvrtla kotník a docela dost, lítala jsem dnes po doktorech, i na RTG jsem byla, aby vyloučili zlomeninu. Zlomené to naštěstí nemám, ale nemůžu chodit, jen ležet a dávat si ledové obklady na opuchlou nohu. Bolí mě to docela slušně, takže mám zakázané chodit asi tak na týden, to se budu flákat doma. Horší je to s Macíkem, ten si myslí, že jsem FIT, takže mi to moc neulehčuje. Sem tam teda něco donese a podá. Tatínek si bere na čt,pá vždy půl den dovolené, aby šel s Macíkem aspoň odpoledne někdo ven a mohl nakoupit atd. O víkendu to nějak přežijem a doufám, že za pár dnů už otok, hematom poleví a budu moct na nohu aspoň trochu šlápnout. Tož tak. A to jsem měla jít v pátek na "svícu"...., tak nejdu nikam, moc mě to mrzí, protože jsem se moc těšila. :o(
6.4.jdu na kontrolu a možná mi budou muset dát i sádru, musím počkat až mi noha odpuchne, Tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Opatrujte se všichni a zatím pa.
A+M

 správce-Dubnatka08 


Re: Vyvrtnutý kotník 

(30.3.2005 16:50:04)
Ahoj Andreo,
tak to je mě moc líto :o( TO je k vzteku když člověka něco takového potká a je doma s dítkem :o( Budu držet palce ať ta seádra není nutná a všechno se bleskově zahojí. Já jsem včera lehla s hnisavou angínou :o( Takže musím být doma a malej už se doma nudí, taky mám strach aby to nechytnul, teď předtím vším :o( Ale v pátek přijede babička a vezme ho ven. O víkendu se dám dohoromady a od pondělka už musím opět fungovat :o)
Tak Ti přeji brzké uzdravení a všem ostatním hlavně ať jsou fit a pokud možno všichni v rodině :o))) Když už máme to jaro, tak ať si ho pořádně užijeme.
Daniela

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.