| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Sekáč

 Celkem 12 názorů.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Sekáč 

(30.3.2005 14:58:03)

Gasho, popis: přijdeš ke kruháku u kina (na Polský) a tam se půjdeš po cestě pod viadukt. Je to asi třetí obchod od kruháku, ještě před viaduktem. Přiznám se, že i já neumím v jiných sekáčích nakupovat, ale tady je pouze jeden koš na hrabání (tam nehrabu) a zbytek věcí je pověšených na tyčích: mikiny zvlášť, trička zvlášť, šaty zvlášť atd.

Jo, a ještě k jedné věci se přiznám. Začala se mi líbit růžová. :-D Pokrok holky pokrok. Dokonce už i růžové věci kupuju.

Něco se se mnou stalo. Že by to mateřství?
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Sekáč 

(30.3.2005 15:02:26)

Jo, a Gasho, gratulace i Amálce!!!!! To je šikula. Ať to nemusím počítat, kolik jí je?

To mi připomíná, že na hlavní straně je nový článek o porovnávání dětí, co kdo kdy uměl atd. Tak to bylo dost zajímavé, hlavně myslím diskuzi k tématu.
 Gasha 


Re: Re: Sekáč 

(30.3.2005 15:38:46)
Ilčo, za vše díky.

Čůrání
Amálka si gratulaci nezaslouží. Dnes se 2x pokadila (do plín) a právě se i počůrala do kalhotek :o(. Jsem si myslela, že to byla náhoda. Teď sedí na nočníku, ale pochybuji, že něco bude. Počkat. Už volá. Vždyť to povídám. NIC. :o(
 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 


Re: Re: Sekáč 

(30.3.2005 17:41:13)
Tak jsem si Ilčo, pročetla taky ten článek o srovnávání. A u některých diskusí jsem se musela smát. Taky se setkávám s tím : jé, ona ještě nesedí? vy nemáte ještě zuby? Tak vždycky říkám, že nám to všechno trvá dýl, že jsme takový línější :oD

S tím sekáčem jsi mě pěkně nalákala. Už jsem domluvená s mamkou, že se zajedem podívat do Lánova. Už mám zase nakupovací náladu. Hlavně si musím koupit taky něco pro sebe. Sice mám plné skříně, ale pořád nemám co na sebe :o) Takže, jestli nebude muset mamka ještě v pátek na noční, tak sbalíme Leničku a zajedeme dopoledne na nákupy do Dvora.

Romčo, chtěla jsem se zeptat, když vyšíváš, nemáš náhodou předlohu na čtyři roční období? Ale křížkově. Já mám spoustu časopisů, ale toto nikde není.

 Romana32 


Vyšívání 

(30.3.2005 17:51:22)
Ahoj Kami,
čtvero ročních dob mám. Je to domek i s čísly bavlnek DMC. Já vyšívám klasicky spíš ubrusy nebo dečky, ale mám i vzory na křížek.
 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 


Re: Vyšívání 

(30.3.2005 18:28:35)
Romčo, a to je každý obrázek zvlášť, nebo v jednom? Já se ptala taky kamarádky, bude se mi dívat, jestli doma něco nemá. Když by nic nenašla, mohla bych se pak domluvit s Tebou na půjčení?
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Re: Vyšívání 

(30.3.2005 18:50:19)

Kami, zeptala jsem se sestry přes ICQ, jestli nemá předlohu, kdyby měla, tak ti ji oskenuju a pošlu mejlem obrázek. Kdyby to bylo ono, tak bych ti to nějak okopírovala a doručila.

Nakupování
Já teď budu často v HK, tak se těším na nákupy. Holky, nekoukaly jste tuhle na módní přehlídku OP Prostějova? Já ji náhodou chytla a úplně jsem se nadchla. Asi jsou drahý, ale většina věcí totálně nositelných a hezkých.

Verunka spala a má zase horečku. 38,3 po odečtu. Dala jsem jí paralenový čípek a čekám, až jí to zabere a udělá se jí líp.

Slupovací barvy mi problémy nedělají (prý jsou ale dobré a špatné značky a já čirou náhodou koupila prý zrovna ty dobré), ale byla jsem varována, že je třeba dělat silné kontury a větší vrstvy. A maluju to na těch závěsných fóliích a jde to úplně samo. Ale nejde mi to ze skla dolů a okno do mrazáku nestrčím. Co s tím?
 Romana32 


Re: Re: Vyšívání 

(30.3.2005 18:51:04)
Kami,
je to každý obrázek zvlášť. Na půjčení se můžem domluvit. Když by jsi jela do Plusu na nákup tak není problém.
 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 


Re: Re: Re: Vyšívání 

(30.3.2005 19:23:59)
Holky, díky moc za nabídky ohledně vyšívání. Já našla na netu vzor, kde to je v jednom obrázku. Ale moc se mi nelíbí rozkres, tak sháním něco podobného.

Ilčo, kde to Verunka chytla? Já si říkala, že ona jediná odolala chřipce, když jsme si stěžovaly, že jsme všichni nemocní. Teď jsme v pohodě a ona chudinka marodí. A jak jí chutnají kapičky? Lenička se po ATB vrhala. Ono to bylo na začátku slaďoučké, ale pak hořké. Ale jí to nevadilo :o) Tak hlavně, ať se vám podaří srazit horečku, ať může v klidu spinkat.
 Stáňa * 


Re: Re: Re: Re: Vyšívání 

(30.3.2005 19:29:26)
Hezký podvečer,
koukám, že je hodně dětí nemocných, že by povelikonoční chřipková vlna?

Marfo, na ta skla jsme opravdu obě zapoměli. Tak to snad napravíme příště. To capuccino bylo moc fajn.

Udělala jsem další z řady vaječných pomazánek, tentokrát s rybičkama a až dočtu pohádku, tak se snad podívám na včerejší Forsythy z videa. Takže se zatím mějte a já se po deváté stavím.
 IlonaK2+Verunka+Ondrášek 


Re: Re: Re: Re: Vyšívání 

(30.3.2005 19:43:41)

No, však jsem měla radost, že už je jaro a už bude po chřipkách. A najednou tohle. Prostě ji bacil bacil, říkala dr. Ale ona je tak hodná. Teda když dostane horečku, tak hrozně brečí a nic nechce, jen usíná a zase se budí. A navíc nemůžu dát zábaly, protože má ledový nohy. Ale to jsem už psala, ne?

Budeme dělat přestavbu bytu. Teda jen vyhodíme rohovou lavici z kuchyně a dáme tam PC stůl, protože Verunka už nemůže spát na balkóně a já potřebuju, když spí, pracovat na účtě, a sama nerada spím při hučení PC.

Jó, dnes mi podávala kolíčky, když jsem věšela prádlo. :-) To bylo milý.

Kami, sestra něco bude mít, ale nemá teď hned čas hledat. Pak mi dá vědět.
 Jana,Jiřinka a Janička 


Re: Re: Vyšívání 

(30.3.2005 18:57:21)
Ahojky všem,
Kamčo sestra má děti po 4 letech (tak to stihla za 8 let).

Ilčo, ten dávkovač léků pro miminko jsem v Trutnově dnes nesehnala. Ale objednali to ve dvou lékárnách, tak se tam zítra stavím.

Janičce se ta chřipka vrazila na průdušky, tak dnes pro jistotu vyfasovala pamikon a sirup po 12hod. Šťovíčková je super, objednala nás až na květen a v jeden den nám udělá očkování žloutenky, přeočkování obrny a preventivní kontrolu 10. měsíční. Na kontrolu s průduškami nemusíme, prý bude lepší, když to doma vyleží, než se plácat na kontroly mezi nemocné děti. Samozřejmě, kdyby byly potíže, tak máme přijet.

Zítra jedu ráno na výtěry, jestli nejsem bacilonosič. Chci začít s vylučováním u sebe a podle výsledků budu chtít udělat testy ostatním. Stejně mně dr. řekla, že jestli tam bude nějaký zákeřný bacil, tak dokud kojím, neví, jak mě přeléčit. Já vzhledem k alergii Jany jen tak brzo nepřestanu kojit.

Peťule, jestliže klučina má ekzém i na zadku a přitom je na plýnách, tak to z pracího prášku nemusí být. Může to být z mycích prostředků nebo jen z vody. Já při koupání přidávám do vody pár kapek oliv. oleje a velmi se mi to osvědšilo.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.