| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahojda!

 Celkem 4 názorů.
 Jaffi, V 4/04 + V 3/08 


Ahojda! 

(30.3.2005 8:47:21)
Teda Gashko, to byl zase román! :o) No, Michel, nevím, nevím, jak to budeš překonávat.

Jééé, že by další objednávka z Aurednika? Oooo, nedrážděte mě, nebo se přiznám a nebudu smět domů! :o))) Kamarádka z Parahy mi včera poslala tubílou akrylovou brvičku, kterou v Aurednikovi neměli, tak já už snad konečně začnu dělat to, co jsem chtěla - zdobit květináče a rámečky k fotkám. Taky pilně vytvářím z plástvového papíru, ale na focení to ještě není. Udělala jsem si na Velikonoce vajíčka - ty moc reprezentativní nejsou. Teď vyrábím floru ke které brzy přidám i faunu a pak už se budu chlubit! :o)))

Trošku se bojím práce s gumovou pryží...

Jak výtvarničíte vy? Stíháte?

Kami, my máme zítra poslední plavčo prvního kola a měli bychom se dozvědět, kdy budeme pokračovat. Moc by se mi hodila pozdější hodina, ale nevidím to reálně. No, uvidíme zítra...
 Gasha 


Re: Ahojda! 

(30.3.2005 9:10:29)
Jani, já ještě moc nevýtvarničím. Nestíhám. Začala jsem s filcu Nema, ale šicí stroj přestal fachčit. No, nic. Byl to takový ruční mini od babičky k Vánocům. Takže letěl rovnou do koše, jelikož strašně smrděl a nedělal nic :o(
Neva. Vytáhnu velký a počkám až bude čas. Ještě musím dokoupit barvy na okno (konturu), ty malé, co jsem si koupila už nejsou :o( (viz Bořek a Týna) a chystám se na gumovou pryž :o)
 Gasha 


Re: Ahojda! 

(30.3.2005 9:10:51)
Pardon, mechovou pryž :oP
 Romana32 


Re: Re: Ahojda! 

(30.3.2005 17:07:57)
Ahoj všechny,
jsem ráda, že se ještě modrá indulona používá a doktoři ji doporučují. S dcerou už začíná "třískat" puberta a namaže na sebe všechno. Teď je už bez problémů.

Se slupovacími barvami maluje dcera. Já jsem to zkusila jednou a dopadla jsem jako Vy. Měla jsem slabý kontury a málo barvy. Raději si řeknu o namalování obrázku. Já raději vyšívám.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.