| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

tatinkofil

 Celkem 25 názorů.
 Ja? 


tatinkofil 

(30.3.2005 1:57:20)
Jeste jsem se vas holky chtela zeptat, jestli mate take u vasich deti obdobi tatinek je "buh". Michelle se me na tatu pta asi tak padesatkrat za den, odpoledne ho zacne asi od tri od ctyr vyhlizet z okna. rano s nim vs A pak to uvitani kdyz prijde domu, roztomilosti se nemuze div pretrhnout i kdyz jeste pet minut knourala. Ne ze bych zarlila, jsem rada, ze dite otce miluje, ale nejak to tak driv nebylo a spis vyhledavala kontakt se mnou a nebo tak na stejno. Jsem zvedava jak bude zvladat, az ho mesic neuvidi..

A take jsem se asi z nocnikovych uspechu asi radovala predcasne, dneska se mi uz trikrat pocurala..chjo
 Vendelína + 2 kluci 


M 

(30.3.2005 9:33:31)
Jani, to je hrozny s tema nadorama. My jsme podobne leteli predlonsky leto zase naopak odsud do Kanady, abysme jsme zastihli tchyni, ale nestihli jsme ji. Nasli ji to na jatrech a šlo to velmi rychle. Byla min. 10 let nemocna, brala silený leky na bolest, ale jatra nikdo ani jednou nekontroloval. Máš pravdu, hlavně, aby se co nejmíň trápila. Drž se.
Lukášek se taky v min. týdnu zhoršil s čuráním, furt chce plínku a včera počural náš skoro nový gauč. Na tatinka se taky občas přes den zeptá, ale závislák je furt na mě. I když je to už s věkem lepší, když hlídá někdo z příbuzenstva, tak ani neřve. Dřív jsem nemohla ani na dva kroky.
Jo, s tou babičkou máš docela veselé historky!! Ještě, že jste to ve zdraví přežili. Nabídka na hlídání Michellky je taky zábavná.
Peto, no ja jsem to jeste s tím těho nevedela jiste, tak jsem to nechtela zakriknout. To víš, že jsem měla tiky a chtěla ti to říct, ale ovládla jsem se! :-)
Chudák Honzík, snad ho to brzo pustí a bude mu líp!
Evi, nechceš přihodit foto s Míšou a sádrou? :-)
Pavli, je mi blbě. Není to teda na blití, ale před jídlem je mi těžko a po jídle taky, takže nic moc. Nejhorší je, že mě i přesto bolívá hlava, což mě s Lukáškem nebolela. A jsem děsně unylá, nic se mi nechce. Ach jo, asi i jarní únava se přidává.
Tak já jdu trochu shrnout binec na stranu. Za chvíli dorazí kamoška s dítětem (ta z Francie) a pak truhlář na 2. díl dveří, takže tu dnes zase padnem smradem t laku.
 Dream 


Re: M 

(30.3.2005 13:56:29)
Petro, já myslím, že tvé studium při prckovi (tedy "prckovi"-je to pořádný chlapák) je obdivuhodné. Já bych na to neměla vůbec síly. Tak se drž a pěkně všechno dokonči, hlavo študovaná:-)
Evčo, to je Míša dobrej, že mu sádra moc nevadí. Parkování v Motole je za trest, vůbec mi o něm nemluv! Ještě s tou mojí velkou krávou, to je teprve zážitek! Nález máte pořád stejný? proč ho pořád kontrolují?
Ivčo, tak to máte něco jako my. I když Adam zvracel jen jednou, ale průjem měl slušný. Ale za dva dny bylo po všem, tak držím palce. Jinak Adam měl teplotu jen ten jeden den a od včera už zase běhá venku. Předpokládám, že jsou to zase ty stoličky. Nočník musím zaklepat, už je to stoprocentní kromě spaní. Bobek úplně v pohodě. Jen si sám nedojde a volá to na mě. Takže když hlídá St. nebo Marek tak ho zřejmě nevnímají a to se jim občas přičurne. Ale na cesty autem mu plenu pořád dávám. Až bude teplo tak to bude víc v klidu. Takhle mám strach kdyby počůral sedačku tak nevim v čem by seděl, asi v Anetčiný...
Petro, to je KVítek skoro tak velký jako Anetka a váží víc:-) Nedivím se, že se tě ptají na školku:-)
Jani, tak s kamarádkou je to hrozný, ať se co nejmíň trápí. Tvoje zážitky od babičky jsou fajn. Zrovna dneska jsem si lebedila, jak je úžasný mít rovnou zahradu bez ničeho. V Praze jsme měli zahradu pěknou, ale všude okolo srázy a skalky a schody, prostě samotné jsem tam děti v tomhle věku nemohla nechat ani minutu. Tady jsem dopoledne seděla s kafíkem na terase a Adam se tady plácal okolo. Můžu klidně zaběhnout dovnitř na WC apod., to v Praze jsem musela vzít s sebou i děti. Sice jsou pořád špinavý jak čuníci, ale až bude tráva tak to bude lepší. Letos se zatím na kytičky a ostatní semínka nechystám. Ale už se těším na příští rok:-)
 Haluška 


Re: Re: M 

(30.3.2005 22:37:52)
Petro, tedy nedovedu si představit, že bych toho zvládala tolik... Jsi statečná!
Ivčo, Tebe taky obdivuju - ještě myslet na takové věci, jako je zelenina. Naše zahrada se patrně až letos seznámí s nějakými rajčaty, ale to je asi tak všechno. Pravda, mě víc berou ty kytičky :-)
A co Honzík? Už je v pohodě?
Jani, to jsem se teda pobavila - jsem ráda, že jsi přežila všechna nebezpečí. Té kamarádky je mi opravdu líto, realita je někdy vážně krutá. No, tak ať je na tom vašem výletu do Čech taky něco pozitivního! Ať to dobře zvládnete! A k tomu tatínkovi - u nás je to podobné. To je pořád: "Kde je táta? Píde táta? Píde večel? Koupíme buty (= buřty) tátovi?" a podobně. A když přijde, to je opravdu sláva!
Dneska jsme zase po dlouhé době plavaly, tak to byla radost veliká! Příští týden jdeme i v úterý (nahrazovat), tak se na to musím psychicky připravit. Pořád je to pro mě docela stres, i když už mám vychytané spoje a nikde zbytečně nečekáme. Anička dneska po obědě nespala, takže po plavání už byla značně protivná. Pak po cestě usnula a musela jsem ji budit, když jsme vystupovaly.
Ale nejlepší zážitek z dneška: Anička na mě zavolala z koupelny. Jdu se tam podívat a ejhle, před vanou je přistavená stolička, vedle ní hromada svršků a ve vaně nahatá Anička a povídá: "Počůala. Do vany." Tak jsem ji rovnou osprchovala a chtěla vyndat, ale Anička, že ne, že se chce koupat (chvíli před odjezdem na plavání :-))).
Uf, mám dost jdu spát. Jen ještě odkaz na nové fotky.
 Haluška 


Re: Re: Re: M 

(30.3.2005 22:39:15)
ještě jednou odkaz
 Aefik 


Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 0:23:07)
Holky,vy jste s tím sázením aktivní!Měla už bych taky začít něco dělat s lodžií.Zatím nám kvetou krokusy,je to nádhera!
Oli,Anička je hrozně roztomilá!Fakt kočička:-) Máte super postel,taky jsem koukala v Ikee na ten váš "tunel",z toho by byl Míša naprosto odvařenej,ale asi by nám nešel přidělat k posteli,je snad jen na tu patrovou.To se bude Aničce spinkat!
Ivčo,už je Honzíčkovi líp?Co tvoje prohlídkA?
Péťo,tak číslo 26 má Míša taky:-) Zatím teda nosí jen jednu botičku,už se docela i já těším,až mi bude zase utíkat.Po sundání sádry dodám aktuální míru a váhu:-)
Taky tě obdivuju,že zvládáš při KVítkovi VŠ a vůbec,ještě se starat o domácnost a zahradu!
Hele a co navrhnout bráchovi jako protislužbu,že by ti rovnou ty semínka zasázel?:-)
Jani,bylo by fajn kámošku ještě stihnout,ale když se trápí:-( To je fakt šílený,umírat mladá na tak strašnou nemoc:-( Je to tak nespravedlivý!!!
S tou doktorkou,no comment!!!

Jinak tvý zážitky s babičkou jsou super!Ještě,že jste to vy děti přežily ve zdraví:-))) A teď by babička ráda hlídala Míšu,jo?:-)
Cestování a povodně,no comment,i kvůli tomu jsem rodila v hrozným Motole:-( Ale musím říct,že je to teď mnohem,mnohem lepší,ačkoli už jsem s golfkama soběstačná a prakticky žádnou pomoc nepotřebuju.

Jo a u nás je táta naprostý IDOL,přes den to sice ještě jde,ale jakmile přijde tatínek domů,už si ode mě Míša nenechá ani utřít zadek!Koupat chce od táty,usínat chce s tátou,v noci volá tátu,ráno jde budit tátu,já jsem vzduch.Ale jakmile táta odejde,je pro něj už jen máma (ale to až poslední dobou,dřív hrozně plakal,když táta ráno odcházel do práce).

Vendy a kdy jedeš do Francie?Stíháme ještě jeden srazík?
Hlavně,že nezvracíš!Mně se taky nic nechce a těhotná na 100% nejsem:-)

Ty čůrací příhody jsou skvělý!Míša se dnes potřetí během tří týdnů pochcal do autosedačky,já nevím,proč mu pořád tak věřím!?Na kadění si řekne skvěle,ale čůrání funguje pouze doma a bez pleny,v ostatních případech se nechytám!
Pavli,já nevím,proč ho neustále musí vidět na kontrolách!Nemůžu říct,jak moc je ten nález závažný a co se za 4 měsíce může změnit.Pochopila jsem,že správně nemá být na sonu vidět močovod,ale Míša má pravý močovod široký 22mm.Takže asi hlídají,aby se to dál nerozšiřovalo,nicméně má Míša pořád stejný nález už dva roky...
Fotku Míši se sádrou bych moc ráda dodala,pokusím se přemluvit zítra manžela ke spolupráci:-)
 Ivča + 3 kluci 


Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 8:46:47)
Jani,ta tvoje kamarádka je taková mlaďoučká?!To je šílený.Radši nad tím vůbec nepřemýšlet...
No babička je asi dobrej "komik",viď?A teď už to asi bude ještě mnohem zajímavější,takhle starý lidi přemýšlejí trochu jinak než my nebo dokonce i než oni sami před nějakými 20 lety.Moje babička by si naštěstí netroufla na hlídání (ale to kvůli tomu,že má bolavý nohy - jinak nevím,nevím :o)
Jinak nad tatínka u nás není.Ale to už dost dlouho,nějaký ten měsíc určitě.Několikrát denně o něm mluví,ukazuje mi jeho věci,povídá o tátovi a autu atd...Jakmile Honza odjíždí,máme tady totální hysterák (nebo stačí,aby si šel na chodbu zakouřit).Teď byl Honza 2 dny doma,tak makal na dvoře,myslela jsem,že my ze dvora prostě neodejdeme.Šílenost a hysterie.A takhle je to pořád.Ale ono to je skoro to samý s babičkou,s dědou,se všema tetama (kámošky,Honzík je miluje).
Vendul,mě taky při Honzíkovi bylo naprosto suprově a teď jsem z toho byla celá vedle,co mi všechno je.Neuděláš nic,já si říkala,že když je mi blbě,že se to povleče a ejhle,už zachvíli končím :o)
Pavli,on právě průjem nemá.Předevčírem kadil jednou (sice to vypadalo průjmově,ale jen 1x) a včera měl jeden maličkej bobeček.Zato ten první den zvracel jak amina,včera zatím naposledy dopoledne a od tý doby nic.Jenže nejí a opravdu vyzvrací i tu vodu,co vypije.
Oli,Anička je kouzelná v té masce.Postýlka pro Aničku je teda fakt bezva,to by se mi líbilo taky.A Káťa je pěkně okatá,co?Já chci taky tu Káťu,protože jestli to bude chlapeček,tak se s Honzou asi popereme :o)Čím dál tím víc se mi líbí jméno Tomášek,ale o tom Honza nechce ani slyšet.Nejhorší je,že on mi prostě ani nenaznačí,co by se mu tak asi líbilo.Asi ho zabiju :o) Jo a Honzíka bych z tý vany jen tak lehko nevyndala.Naštěstí ho zatím nenapadlo,že tam může vlézt.Celý 2 roky je konec koupání naprostá tragédie.Vyloženě se se mnou pere,nejhorší je to kopání a mlácení okolo hlava nehlava.Fakt že jo,za 2 roky prostě nepochopí,že nemůže zůstat v ledový vodě,že ho musím utřít (to je asi to nejhorší) atd. a že se zítra bude koupat zase.Máme tady každodenní drama.
Evi,zase to na druhou stranu s těma Míšovo kontrolama ber tak,že se aspoň nic nezanedbá,ne?Jo a ta fotečka by nebyla špatná,takže přemlouvej,ju?Já na kontrole dobrý,vlastně včera jen poslouchal miminku srdíčko a ani jsme moc nepokecali,protože tam bylo hromadu lidí (v pondělí neordinoval kvůli Velikonocům) a včera se tam nahrnulo snad půl Sušice.A navíc skoro samý těhotný,tak jsme ani nešli přednostně a tvrdli jsme tam s malým celou věčnost.
Domů jsme dorazili cca v 11:30,tak jsem šla Honzovi a tátovi dělat oběd (můj taťka Honzovi pomáhal zlikvidovat ten šrot na zahradě - už je to všechno pryč!),malej si mezitím vlezl na gauč,i se sám přikryl dekou a usnul.Spal skoro do 14 hod,tak jsme potom šli k dětský doktorce.Nemám mu dávat pít teplý (aby ho to nenutilo ještě víc na zvracení),spíš trošku studený nebo v pokojové teplotě.A radši jen vodu,nebo třeba Mattonku bez příchutě - vybublanou,nebo event. černý dětský čaj (ale vychladlý).K jídlu mi řekla zatím jen suchý rohlík nebo piškoty.A dneska jí mám zavolat,jak to vypadá a uvidí se co dál.Hlavně prý opatrně,abychom nemuseli na kapačky.Takže malej včera snědl spičku rohlíku (asi tak 3-4 cm) a dala jsem mu jedno dražé z hroznovýho cukru,aby měl trošku energie.Ale chuť k jídlu po něm nedostal,i když by jí hroznový cukr měl podporovat.Dneska už kousek rohlíku taky spapal,tak uvidíme,odpoledne se domluvím s doktorkou.Tak mi držte palečky,ať je to dobrý,do špitálu bych s ním fakt nechtěla.Snad to už dnes bude lepší,je sice pořád bleďoučkej,ukňouranej a unavenej,ale už začíná se vztekáním a teď si sám hraje - jezdí si po nábytku s autíčkama,tak to je zřejmě už na dobré cestě.Fakt nevím,v nemocnici bych se s ním asi zbláznila.
 Ivča + 3 kluci 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 9:03:18)
Tak jsem se s tím rohlíkem spletla,nesnědl ho,teď jsem ho našla v nedotčený misce s piškotama :o(
 Ja? 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 10:00:47)
Ivco, nasi mamine nase detska doktorka kdysi poradila , ze na podrazdeny zaludek je nejlepsi vybublena Coca-cola, ne Pepsi ne light, ta obyc Coca-cola. Ja to pouzivam do dneska, kdyz je mi spatne tak, ze zvracim po cemkoli, tak po tomhle ne a ten zaludek to nejak uklidni. Ze Honzik neji nevadi, bez jidla se da vydrzet relativne dlouho, hlavne zavodnovat.Drzim palecky.

Nase babi je prinejmensim zvlastni osubka a zaroven celkem vdecne tema k hovoru (v rodine hojne vyuzivame).

Evi, ja taky rodila v Motole a mam odtamtud same uzasne zazitky. Jedina pozitivni vec na celem pobytu tam bylo to nase mimi, ale na tom zase na druhou stranu oni moc zasluhy nemeli. Ja jsem jenom rada, ze nejsem sama komu se tam nelibilo.


Oli holcicky mas kouzelny, prohlidla jsem si to hezky od zacatku ;-)
Taky jsi me inspirovala, natahla jsem sem taky par (no par spis trochu vic ) fotecek, ja jsem na foceni a fotky trochu "uchylna", hrozne me bavi, ale jak uz se tu nekdo zminoval, mam take asi pet nevyvolanych filmu, tak to neni uplne up-to-date. tak jestli by vas to nekoho zajimalo tak je to adresa Http://rodina.cz/michelleboots

No nic jdu chrupkat, zase jsem to nejak pretahla, to bude rano :-( ..
 Aefik 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 10:56:57)
Tak Míša dostal pěkně na zadek,neboť mi schválně vypnul počítač!Samozřejmě celý dlouhý příspěvek v pr....:-(
Tak teda znovu ve zkratce.Ivčo,myslím na vás,abyste nemuseli do nemocnice!!Míša měl tohle kolem 1.roku,ale naštěstí jsem kojila a MM vše pokrylo,až jsem se divila (dr.dělala rozbor krve).
Na tý cole něco bude,za zkoušku nic nedáš.A ještě mu zkus dát takový ty "lepší piškoty" Plasmonky,na to se Míša chytil a jsou obohacený vitamíny a minerály.A pro tebe ke kafíčku budou taky dobroučký:-)
Jinak opravdu něco řádí,četla jsem,že Motol praská ve švech.
Jinak gratuluju k debordelizaci zahrady,to ti asi spadl velký kámen ze srdce!
Jani,hned jak tohle dopíšu,tak se půjdu mrknout na vaše fotky!V tom Motole jste se museli potkat s Pavlou!Přinejmenším v tý jídelničce.Ona rodila 31.12.,byla spokojená.Tak až se uvidíme na nějakým srazíku,můžeme to podrobně rozebrat:-)
 Aefik 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 11:02:07)
Tak Míša dostal pěkně na zadek,neboť mi schválně vypnul počítač!Samozřejmě celý dlouhý příspěvek v pr....:-(
Tak teda znovu ve zkratce.Ivčo,myslím na vás,abyste nemuseli do nemocnice!!Míša měl tohle kolem 1.roku,ale naštěstí jsem kojila a MM vše pokrylo,až jsem se divila (dr.dělala rozbor krve).
Na tý cole něco bude,za zkoušku nic nedáš.A ještě mu zkus dát takový ty "lepší piškoty" Plasmonky,na to se Míša chytil a jsou obohacený vitamíny a minerály.A pro tebe ke kafíčku budou taky dobroučký:-)
Jinak opravdu něco řádí,četla jsem,že Motol praská ve švech.
Jinak gratuluju k debordelizaci zahrady,to ti asi spadl velký kámen ze srdce!
Jani,hned jak tohle dopíšu,tak se půjdu mrknout na vaše fotky!V tom Motole jste se museli potkat s Pavlou!Přinejmenším v tý jídelničce.Ona rodila 31.12.,byla spokojená.Tak až se uvidíme na nějakým srazíku,můžeme to podrobně rozebrat:-)
 Aefik 


Fotky 

(31.3.2005 11:47:43)
Jani,jste moc sympatická a krásná rodinka:-)
Super fotky!
Prosinčata mají i svou stránku a tam si můžeš prohlídnout ostatní alba a vložit svůj odkaz.Bohužel jsem zapomněla na přesný název:-) Správce ti jistě poradí (Péťa:-)
Akorát já album stále nemám,to co jsme měli,už "prošlo".Fotek máme dobře přes tisíc,takže až se to konečně naučím,bude se na co koukat:-)
Dnes razíme do Zoo,zkusíme parníkem.To bude zase dobrodružství:-)
 Aefik 


Re: Fotky 

(31.3.2005 11:51:30)
Oli,já bych ten srazík viděla někdy na příští týden,aby ještě mohla Vendul a už i Jana,jestli by se jí chtělo.
Vlastně jsme ještě neviděly Kačenku,to se moc těším:-)
 Haluška 


Sraz 

(31.3.2005 12:58:30)
Příští týden by se mi hodil čtvrtek, možná pátek. Ten čtvrtek je jistější.
 PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 


Re: Sraz 

(31.3.2005 22:53:48)
OLI, krásná jarní fotka :-)
 Dream 


Re: Re: Fotky 

(31.3.2005 13:02:21)
Ta rodinka zase běží jako když neběží! Fotky zkoukávám průběžně už od rána, vždycky stránku a pak chyba. Svoje se snažím naládovat do alba už třetí den a je to horor.
Tak hlavně, že už je Honzíkovi líp, držím palce ať je brzy fit. Evi, ty jsi tedy obdivuhodná - ty jedeš na výlet do ZOO? Pravda, taky jsem takhle s kámoškou a Anetkou v tomhle věku jezdívaly parníkem, ale teď bych se k tomu nedokopala snad ani náhodou. To asi to stáří...
Před chvílí jsem šupla Adama spát a nezůstala u něj, jsem zvědavá, jestli usne. Položil si vedle sebe panenku, přikryl jí peřinou a řekl, že můžu jít. Zatím je ticho, to by mě tedy dost překvapilo.
Srazík příští týden by byl fajn, jen nevím, jestli tady Vendy ještě bude?? Bylo by to super, hlavně bych ráda viděla zase Aničku a taky Kačenku, koukala jsem, jaká je to už velká slečna! To to utíká. Nedávno měla Oli bříško a teď už bude rodit Ivča.
Už to tam škrundá ve vysílačce tak spánek se zatím asi odkládá. Ale řev zatím není tak vyčkám. Večer jdu na schůzi zastup. tak jsem zvědavá, co se dozvím kolem školky. Fakt je to pruda.
Jo, postýlka pro Aničku super, nebojíš se že zbuchne? Ale Anička asi pěkně chrundí celou noc, co. O tom se mi může jen zdát. Na ten tunel jsem taky koukala, nám by to tedy nešlo, ale líbí se mi i jen takový ten list, ten asi pořídím.
 Vendelína + 2 kluci 


Re: Re: Re: sraz 

(31.3.2005 21:11:22)
holky, my uz v nedeli rano letime, takze srazik v klidu planujte bez nas (trochu me teda stve, ze vas neuvidim, ale co nadelam, tak priste).
Zitra se rozepisu vic, ted jdu neco delat, kdyz Luky uz spi. Pa.
 Ivča + 3 kluci 


Re: Re: Re: Re: sraz 

(31.3.2005 22:19:20)
Jani,tak se mi postupně podařilo prohlídnout vaše albumko a Michellka je kouzelná.To ti určitě nikdo nechce věřit,že taky zlobí,viď?Mě lidi při pohledu na Honzíka nevěří,že se dovede chovat někdy jako malý ďábel :o)
Vendy,tak pořádně zabal,ať nic nezapomeneš.
Pavlo,tak co Adámek,usnul sám nebo ne?
Holky,jak jsem dopoledne a v brzké odpoledne ještě oplývala optimismem,tak už mě to zase přešlo.Jelikož nechtěl po poledni spinkat,šli jsme ven (musela jsem jen do krámu a ještě něco dovyřídit na berňáku,takže fakt jsme byli jen na chviličku a kočárkem).Po 17 hodině usnul,jenže ho vzbudila Dina štěkáním,když přišla kamarádka,tak byl úplně vyřízenej.Od tý doby ho jen chovám,utěšuju,hlídám jak spí...no hotovo.Před hodinou jsem ho odnesla do postele,už vypadá klidně.Takže je třetí den prakticky o hladu,naštěstí dnes ani jednou nezvracel,ale stejně nevím.Dnes jsem mluvila s MUDr.,říkala,že o víkendu mu můžu zkusit třeba trochu banánu,suchý brambor nebo rýži,prostě takovýhle věci.Dvě sousta banánu snědl už dneska,asi na něj měl chuť,sám mě na něj přemlouval,ale 2x kousnul a už nechtěl.Uklidňuje mě jen to,že zítra je ještě pátek,to s ním event.můžu zaběhnout k naší doktorce,jinak přes víkend do nem.na pohotovost a tam by se mi nechtělo.Ach jooo.Skoro už to vypadalo dobře...
 Dream 


Re: Re: Re: Re: Re: sraz 

(31.3.2005 22:33:14)
Ivčo, dej tomu čas. To jídlo fakt není důležité hlavně ať pije. Doktorka by ti stejně nic nedala. Musíš ho udržet zavodněného a to je základ. A hlavně s jídlem opravdu pomalu a po soustech, netlač do něj najednou půl rohlíku nebo banánu. Ať je mu už zítra líp, určitě dej vědět.
Adam samozřejmě neusnul. Tedy sám neusnul, volala maminku, že má dělat hají s ním. Uvolnil mi i místo:-) Zabral až kolem 14. Ten polední spánek se nám nějak divně sune až k odpoledni, nic příjemnýho, protože pak večer nechce usnout zavčas. Jenže ráno spí dost dlouho, dneska jsem ho budila v 9.15 jestli by už neráčil vstávat. Povídal že ne a furt se vyvaloval. Blblý je, že pak dopoledne nic nestihneme. A já samozřejmě chrupu s ním místo abych vstala...

Vendulo, to je tedy špaténka, že už nám uletíš! Už víš, jestli budeš aspoň ve spojení? Určitě se musíš ozvat, budeme zvědavé, jak to tam probíhá a jak zvládáš. Budete bydlet u kamarádky? Budeš je mít celý den až do večera? Znáš to tam aslepoň? To jsou otázky, co....To víš, jsem zvědavka:-)
 Aefik 


Re: Re: Re: Re: Re: sraz 

(2.4.2005 12:50:39)
Jani,upřímnou soustrast!Doufám,že opravdu existuje posmrtný život,nějaká jiná dimenze...a lidé se odtamtud nevracejí,protože se tam žije mnohem líp než tady!!

Vendy,tak to tam pěkně zvládni,naštěstí jsou to jen tři týdny,tak to uteče jako nic.Zkus třeba napsat někomu aspoň smsku,jak to zvládáš:-)

Ivčo,Honzík už je dobrej,viď?Neboj,za týden všechno zase nabere a ještě dostane pěknou barvu z jarního sluníčka.

Na srazík můžeme kdykoli (mimo pondělí),žádný povinnosti - cvíčo a ni plavčo nás netlačí a spánek je vyloženě "dle potřeby":-) Takže se dohodněte mezi sebou a my se přizpůsobíme.

Fotky jsou super,ale našich se jen tak nedočkáte,to dřív asi uvidíte Míšu se sádrou naživo:-)
Včera jsem makala na úklidu balkonu,už to tam vypadá trochu k světu,ještě tak,kdyby měl někdo čas nám to tam vydláždit:-) S manželem už nemůžu počítat,novým zaměstnáním je naprosto vytížený,takže postupně začíná ležet všechno na mně.

Pavli,Míša mi takhle v sedačce usnul cca před rokem,po obědě,mám to i natočený:-)
ZOO byla fajn,Míša si to ale nemyslel a neustále chtěl na autobus,ze zvířat se mu líbil asi jen tygr (doma mu dává z pusy bonbóny,je to taková ta figurka PEZ).Úžasná byla ta gorilí holčička,doporučuju!
Když jsme pak jeli zpátky,byl Míša naprosto blažený,že konečně jsme v autobusu.Ještě jsme to zpestřili mašinkou (z Hlaváku na Smícháč).Tak se na nádraží Míšovi po ZOO hned zvedla nálada:-)


 PetraSluníčko+KVítek02+Toník12 


Re: Fotky 

(31.3.2005 23:22:17)
A včera jsme byli s KVítečkem pro fotografie na poštu (tentokrát jsem to poslala do HappyFota)... mrkala jsem na drát - 2 nevyvolané filmy - dort z 1.narozenin a oslava 2.narozenin :-))) to jsem fotografka jako poleno!
 Ja? 


Re: Re: Fotky 

(31.3.2005 23:44:55)
Petro diky, uz jsem se tam byla juknout. Kam jsem se dostala - k tobe - tam jsem prohledla. U ostatnich mam zazadano ;-)
Na Kvitka jsem se podivala od miminka, no je to krasnej kluk. Michelle koukala se mnou a taky se ji moc libil :-) a krome toho byla nadsena z ovecek, kralika a zejmena z cervene ryby, ona ryby miluje.

 Haluška 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 11:41:19)
Evčo, ten tunel je asi opravdu jen na tu patrovou postel, nevím to jistě, ale určitě by se to dalo zjistit.
Ivčo, snad to už rychle přejde. Ale jestli Honzík už začíná zlobit, tak to je opravdu na dobré cestě. Tak to zvládněte!
Jani, jste moc pěkná rodinka. Michellka je roztomiloučká a Tobě to na těch fotkách moc sluší. Paráda.
Tak co, holky, konečně bychom se mohly snad dostavit na nějaký ten srazík. Jak jste na tom?
 Ivča + 3 kluci 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 11:50:54)
Jani,s tou Colou to znám.A studená a po lžičkách :o)Chtěla jsem se podívat na fotečky,ale stránka mi hlásí chybu,tak to zkusím později.
Evi,Plasmon mě nenapadly.No vzhledem k tomu,že nejedl naprosto nic,ani obyčejný piškoty,tak by ale stejně asi ani Plasmon neuspěly.Ale teď už mám dobrou zprávu,schroupal asi 4 piškoty,sám si je vzal a kousnul do rohlíku.Tak snad...
S tou zahradou to není zas taková sláva,je tam elentu ještě dost a dost.Navíc chce Honza letos zbourat jednu kůlničku a postavit novou (zatékalo tam roky střechou,takže i ten vnitřek je totál brutál),máme tam obrovskou hromadu sutin z baráku (to ale naštěstí letos taky půjde pryč) a ještě se vzadu musí poskládat prkna a trámy,co se válí všude možně.Potom teprve by to mohlo vypadat trochu k světu a já budu moc začít s jakous takou kultivací té plochy.To znamená všechno odrýt a odtravnit (je tam spousta nezlikvidovatelnýho a neidentifikovatelnýho rostlinstva) a někde pak nechat ještě záhonky a zbytek osít trávou.Ale prořekl se miláček,že má objednaný klády na píškoviště,že bychom se letos dočkali???
 Ivča + 3 kluci 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: M 

(31.3.2005 11:54:11)
Teď jsem se zasmála,Honzík se nějak dostal na alba s fotkama,no a povídá si s Nikolkou! :o)))
Pro Janu - je to http://rodina.cz/prosinec2002.Napiš tam Pétě vzkazík,ona už tě tam přidá.Jdu znova zkusit fotky Mišky.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.