| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Odpuzovac kapesni za sest stovek

 Celkem 10 názorů.
 Taťka Honza 


Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(29.3.2005 21:57:34)
Tady se da koupit kapesni odpuzovac psu za sest stovek i s DPH (asi uprostred stranky):
http://www.ilic.cz/vlado3.htm
 Dana a mimi 
  • 

Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(29.3.2005 22:28:32)
Máš s tím odpuzovačem nějaké zkušennosti? Já jsem už ze sousedního psa na mašli, každou chvíli štěká a nejradši v 6 ráno,když jede listonoška.Právě tu hledám záchranu.
 Corra 


Re: Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(29.3.2005 23:35:35)
Osobní zkušenosti nemám,ale na nějaké diskuzi jsem četla zkušenost paní,která si odpuzovač pořídila -nevím jakou značku,ale prý ten její nefunguje při vysokých tonech-takže bych si první ten zvolený odpuzovač nejdřív " otestovala".A jako kontaktní odpuzovač stačí běžné odpuzovače psu proti okousávání nábytku,kobercu,....přelitý do malého flakonku od parfemu.s tím zkušenosti mám-pes se nepřiblíží
 Dana a mimi 
  • 

Re: Re: Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(30.3.2005 10:00:49)
Corro, prosím Tě,kde se taková věc koupí. Neodhadnu, jestli se mám jít ptát do potřeb pro zvířecí miláčky, aby mšě nekamenovali.Dík
 Corra 


Re: Re: Re: Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(30.3.2005 10:28:17)
Já si myslím že tě nikdo kamenovat nebude.Se psy má zkušenosti(výchova) a sama se bojím volně pobíhajících psu.Elektronické odpuzovače jsem nikde v obchodech neviděla.A asi bych riskla koupi na netu-máš 14ti denní záruku na vrácení peněz oproti zboží.
Jedinou zkušenost mám s odpuzovačem ve spreji proti okusování nábytku,botám,.....od firmy Beaphar......STOP-IT.Má to vyzkoušené na našem psu,který okusoval dřevěnou stoličku našeho malého.Spolehlivě zafungoval a i když jsem si sprajem stříkla na ruku,tak si k ní čichl a odešel.
Koupit(nebo obědnat) lze snad u každého veterináře(používají ho i v ordinacích a čekárnách proti očurávání) a možná ve větších městech by šly sehnat i ve Zverimexech.100ml lahvička stojí asi 150 Kč
Složení:líh s benzinem-40,53% methyl nonyl keton 2.56% Athox.Sorbitan-Mono-Olean 5.54% a voda.Nesmrdí,po chvilce alkolový(smrdí to jak pálené hrušky:-)))) zápach vyčichne a pusobí 24 hodin.
 Corra 


Re: Re: Re: Re: Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(30.3.2005 10:38:01)
Protože na našem stop-itu končí učinnost,tak jsem ho testla.Daník ted kolem mě chodí velikým obloukem a škaredě se dívá.Tak si to jdu u něj vyžehlit.
 Dana 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(31.3.2005 12:53:43)
Díky za odpověď, včera jsem nebyla doma,tak čtu až teď.
Za chvíli jdu do města, tak se poptám. Jsem nešŤastná ze sousedů psa, pořád si nemůžeme zvyknout a budí nás.Vycházíme dobře, je mi hloupé po nich požadovat ať neštěká(je to přece pes), na druhou stranu už toho mám tak akorát dost.Po provstávané noci být vzbuzená v šest mi připadá fakt zbytečné. Tak ho potřebuju dostat aspoŇ do druhého rohu zahrady a doufám, že tam ten řev už nebude tak výrazný.Děsím se léta, kdy na noc nemůžeme otevřít okno. Ale když vidím jak se ten můj uzlíček vedle mě probouzí, tak se mi vaří krev a radši neotvírám. Na druhou stravu, jedno zvíře nás terorizuje 5 členů rodiny, tak už to musím řešit.To by bylo na dlouhé psaní a hlavně sousedi jsou celý den v práci, tak težko s nimi řešit, proč pořád štěká...je to jejich miláček ... Tak jsem si ulevila, ale to je tak vše
 Corra 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(31.3.2005 23:11:28)
Taky mám podobné zkušenosti.Pod náma bydlí rodina a mají maltézačku s šíleně vysokým štěkačem:-(((((Když ji chytne rapl,tak štěká denně od 8 do 14 hodin i 14 dní v kuse když nejsou pánečci doma.Majitelka je v pohodě,prý ji mají jenom na dožití,protože s ní mají jenom samé problémy.Před vánocema si sousedi někam vyrazili-štěkot od 20 hodin do 0.30 hod.Ve 22 hodin jsem šla ven s tím naším, a na dveřích měli velikánskou ceduli s upozorněním,že tohle je týrání sousedu:-))))Nejhorší je,že neštěká v nějakém pokoji,ale řve u dveří a rozlíhá se to všude-jde slyšet i o 10 pater níž.
Před pár lety jsme byli na jedné chatě.Někde poblíž měli NO a ten prořval na zahradě jednu noc-kdyby pokračoval,tak bych ho vážně asi otrávila a asi ne sama,hulákala po něm celá chatová osada.
 Dana 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Odpuzovac kapesni za sest stovek 

(1.4.2005 9:33:22)
Tak už odpuzovadlo mám,ve vhodnou chvíli postříkám plot v rohu zahrady, třeba ho to přežene na druhou stranu. Náš tyran je taky NO, a jak to tak čtu, má v souvislosti štěkání ještě rezervy,může tedy být ještě hůř...
 Corra 


test jednoho antištěkače 

(5.4.2005 7:46:09)
Ted jsem to našla na netu.Třeba se to bude někomu "hodit"

http://imgs.idnes.cz/oprilohy/infografika/eko/test/test_unor.htm

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.