| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Velikonoce

 Celkem 2 názorů.
 kudlanka nábožná 


Velikonoce 

(29.3.2005 8:42:41)
Ahoj Kudlinko,
tááák a je po velikonocích. Co se týká počasí dopadly nakonec dobře, naštěstí se předpověď moc nevydařilo, nekáplo a občas vylezlo i sluníčko.
Kluci to odkoledovali, Míša na každého houkal tu svou básničku " hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný" :))). Martínka to teda nějak nebralo, ten byl rád, když jsme nakonec zakotvili u tchána a mohl lítat venku :)). Obešli jsme jen pár nejbližších rodin a stejně jsem doma rozdělovala celou igelitku sladkostí :))). Těch zajíců, kuřátek, bonbonů atd. Zase mám čokoládu na polevy moučníků, hihihi. Martínek tyhlety sladkosti vůbec nejí a Míša občas něco "na chuť", jak říká. Nejsou na to naučené, takže s tím nemám problém.

Dokonce jsme si včera dali u tchána kafíčko už venku :))). Na sluníčku se dalo sedět, tak jsem si to první zahradní kafe na čerstvém vzduchu vychutnávala. My bydlíme v bytě, tchán má rodinný domek s krásnou zahradou.

A jak vy jste strávili velikonoce?
Ahoj HELA
 Kudlinka, Amy *30. srpna* 


Re: Velikonoce 

(6.4.2005 12:47:58)
Ahoj Heli,

Velikonoce u nás proběhli výjimečně v klidu! Tatík s Davídkem objeli co se dalo, já byla s Amy u našich a taky jsme si užívali kávičky a dobrůtek na sluníčku!
Po obědě jsme vyrazili k příbuzným do města a rychle spěchali k nám na zahrádku! Byli jsme venku se sousedy až dovečera! Prostě super! Děti hodný, manža střízlivý a já v klidu:o))) V úterý jsem byla celý den v Brně a pak do konce týdne doháněla, co se dalo! Hlavně prádlo
:o((( Teď jsme pořád venku! Davídek chodí od pondělí zase do školky, tak je trochu víc času, ale stejně ten den tak uteče..... O víkendu razíme na Matějskou, když nezaprší a jinak nevím! Konečně začneme výletovat a to mě fakt nabíjí! Doma je to dlouhý!
CCa za měsíc začínáme stavět, tak mám letos o zábavu a veškerý volný čas postaráno! Ale to je pocit příjemný!

Marečka máš ve školce? Hele, spí ještě po obědě? Mě Davka kručí, ať pro něj chodím po o., že ho tam nebaví spát! musejí fakt skoro 2 hodiny ležet, což mi příjde dost drastický pro děti, co nespí! Ale nepodléhám a říkám si, že nějakým pravidlům se v životě podřizovat taky bude muset, tak ať se to včas naučí! A nemám teda výčitky svědomí! Jinak samo nechce domů, když pro něj jdu! Takže tak zlý to zase nebude, že? :o)

Tak zatím pa, jdu dělat něco prospěšného, než se Amy vzbudí! Pak zas razíme ven!
Kudlinka

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.