| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Po velikonocích

 Celkem 4 názorů.
 Jitulajda+D+N 


Po velikonocích 

(29.3.2005 6:38:14)
Ahoj holky,
tak velikonoce proběhly v pohodě. Bylo to spíš o návštěvách a hlavně přejídání. Babičky měli navařeno a napečeno a u každého jsme si museli něco dát, takže mě pak večer bylo pěkně těžko. Davča pak ještě večer běhal po bytě a volal hody, hody.
Lidko, na žádné konkrétní adrese jsem to nehledala. Zadala jsem do vyhledávání "dětské kolo" a pak jsem si jenom prohlížela, co nabízí trh. V dětských kolech (těch malých velikostech) má nějvětší výběr asi značka Ravo. Mě se teda líbí moc a jsou za rozumnou cenu. Dneska dovezou zboží do jednoho obchodu u nás, tak se jdeme podívat a nějaké koupit. O té 16 jsem taky uvažovala, ale známá říkala, že je lepší začít s tou 12, aby ho to neodradilo, že nedosáhne na zem. No uvidíme, necháme si poradit v obchodě.
U zápisu do školky jsme už taky byli, vyjádření o přijetí posílají poštou do měsíce od zápisu. Dávají přednost předškolním dětem a zaměstnaným rodičům, tak snad se tam dostanem.

 Lidka 
  • 

Re: Po velikonocích 

(29.3.2005 21:59:05)
Jitko-já bych byla pro tu 16.Stejně tam bude mít postranní kolečka,tak se bát nebude.HLavně aby dosáhnul na šlapky.To chce vyzkoušet.Danek nedostane na zem ani z koloběžky a vůbec mu to nevadí.Vyleze na kolobku a jede.A kolo mu vydrží do těch šesti let /než bude mít dvacítku/.Na dvanáctce by příští rok už těžko jezdil.Danek zkoušel 16 v obchodě a na šlapky dosáhnul /ale tak,tak/..ale zase do léta ještě doroste!Někde jsem četla,že by hlavně mělo mít brzdy "šlapnutím dozadu".Né na mačkání páčky -tedy bez "cvrčka".Protože děcka prý nemají v rukách tolik síly aby tu brzdu umáčkli.
 Lidka 
  • 

Re: Re: Po velikonocích 

(29.3.2005 22:01:34)
a nebo koupit dvanáctku v bazaru /na tento rok/.U nás měli za 300Kč.
Jinak u nás velikonoce ze začátku horor.Danek nechtěl šibat,až mě vyšibal Tom /ten starší/,tak zjistil,že dostane kokina,tak chtěl taky a byl ochoten šibat.Pak teda celkem šibal.Ale nic neříkal a moooc se styděl.Večer zjistil kolik má kokin a říkal,že zítra ráno půjde zase k babičce /chodí tam každý den/a bude dělat šibi,šibi a něco dostane.Myslel si,že když bude chtít,tak prostě udělá šibi šibi a bude mít zase hromady kokin.
 Lidka 
  • 

Re: Re: Po velikonocích 

(29.3.2005 22:16:21)
Jitko-tak jsem se na to Ravo dívala.Je to to kolo,co zkoušel Danek v obchodě.Moc se mu líbylo.A má tu "zadní" brzdu. Chce to zkusit,jestli malý dostane na šlapky.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.