| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Po velikonocích

 Celkem 4 názorů.
 Jitulajda+D+N 


Po velikonocích 

(29.3.2005 6:38:14)
Ahoj holky,
tak velikonoce proběhly v pohodě. Bylo to spíš o návštěvách a hlavně přejídání. Babičky měli navařeno a napečeno a u každého jsme si museli něco dát, takže mě pak večer bylo pěkně těžko. Davča pak ještě večer běhal po bytě a volal hody, hody.
Lidko, na žádné konkrétní adrese jsem to nehledala. Zadala jsem do vyhledávání "dětské kolo" a pak jsem si jenom prohlížela, co nabízí trh. V dětských kolech (těch malých velikostech) má nějvětší výběr asi značka Ravo. Mě se teda líbí moc a jsou za rozumnou cenu. Dneska dovezou zboží do jednoho obchodu u nás, tak se jdeme podívat a nějaké koupit. O té 16 jsem taky uvažovala, ale známá říkala, že je lepší začít s tou 12, aby ho to neodradilo, že nedosáhne na zem. No uvidíme, necháme si poradit v obchodě.
U zápisu do školky jsme už taky byli, vyjádření o přijetí posílají poštou do měsíce od zápisu. Dávají přednost předškolním dětem a zaměstnaným rodičům, tak snad se tam dostanem.

 Lidka 
  • 

Re: Po velikonocích 

(29.3.2005 21:59:05)
Jitko-já bych byla pro tu 16.Stejně tam bude mít postranní kolečka,tak se bát nebude.HLavně aby dosáhnul na šlapky.To chce vyzkoušet.Danek nedostane na zem ani z koloběžky a vůbec mu to nevadí.Vyleze na kolobku a jede.A kolo mu vydrží do těch šesti let /než bude mít dvacítku/.Na dvanáctce by příští rok už těžko jezdil.Danek zkoušel 16 v obchodě a na šlapky dosáhnul /ale tak,tak/..ale zase do léta ještě doroste!Někde jsem četla,že by hlavně mělo mít brzdy "šlapnutím dozadu".Né na mačkání páčky -tedy bez "cvrčka".Protože děcka prý nemají v rukách tolik síly aby tu brzdu umáčkli.
 Lidka 
  • 

Re: Re: Po velikonocích 

(29.3.2005 22:01:34)
a nebo koupit dvanáctku v bazaru /na tento rok/.U nás měli za 300Kč.
Jinak u nás velikonoce ze začátku horor.Danek nechtěl šibat,až mě vyšibal Tom /ten starší/,tak zjistil,že dostane kokina,tak chtěl taky a byl ochoten šibat.Pak teda celkem šibal.Ale nic neříkal a moooc se styděl.Večer zjistil kolik má kokin a říkal,že zítra ráno půjde zase k babičce /chodí tam každý den/a bude dělat šibi,šibi a něco dostane.Myslel si,že když bude chtít,tak prostě udělá šibi šibi a bude mít zase hromady kokin.
 Lidka 
  • 

Re: Re: Po velikonocích 

(29.3.2005 22:16:21)
Jitko-tak jsem se na to Ravo dívala.Je to to kolo,co zkoušel Danek v obchodě.Moc se mu líbylo.A má tu "zadní" brzdu. Chce to zkusit,jestli malý dostane na šlapky.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.