| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nový týden

 Celkem 5 názorů.
 17.6modrasek13 


Nový týden 

(28.3.2005 21:10:24)
Dnes jsme se vrátili z prodlouženého víkendu. Byl skvělý, ale Lojzík má asi chřipku. Od včerejška má teplotu, trochu rýmu a nic ho nebaví.
Papajano děkuji za stránku.
¨jdu spát, jsem strašně unavená.
Lojzík chce do školy, těžce mu vysvětluju, že s teplotou nemůže.
 17.6modrasek13 


Re: Nový týden 

(28.3.2005 21:13:51)
A ještě k tomu konkurzu. Bylo to skupinové, hodně náročné.... Jedná se o práci na HPP, v GE Money Multiservis - splátkový prodej v Tescu.. Výsledky se dozvím dnes.... Překvapilo mě třeba, že bych měla nabízet různé elektrospotřebiče, předvádět je, říkat co umí, srovnávat je---- v tom jsem moc neuspěla. Myslela jsem si že od toho jsou prodavači v daném oddělení Hypermarketu...
 Lidka 
  • 

Re: Nový týden 

(28.3.2005 22:05:12)
Květo-tak to by se u nás stát nemohlo,aby Tom chtěl do školy!Ten spíše po ránu pořád kašle /schválně/ a ptá se jestli náááhodou nemá teplotu.:-))
Dnes si vyšibali,tak celý den oba dva jedli jen kokina a lízátka.
 17.6modrasek13 


Re: Re: Nový týden 

(29.3.2005 10:21:09)
Lojzík je doma, ráno měl 39,4. Zůstane asi do konce týdne. Divoké scéně jsme předešli videem. Od rána se dívá na Rexe-mladá léta. Už podruhé za dnešek. Vždycky mu teplotu srazím na 3 hodiny, ožije a vymýšlí blbosti.
Jinak je šikovný.
 šiška+3 


Re: Re: Re: Nový týden 

(29.3.2005 10:29:36)
Ahojky Květuš! Moc zdravím Lojzíka. Dost mu závidím, že může být doma. Já jsem v pátek umyla v celém domě okna a od soboty jsem nemocná, ale dnes samozřejmě v práci. Ani nevíš, jak bych si šla lehnout.... Z okna koukám jak krásně svítí sluníčko. Berťa je dnes počtvrté v nové škole. Už se tam moc těšil, tak doufám, že to bude lepší. Strašně bych si to přála. S bývalou paní učitelkou jsme se rozloučili dost podivným způsobem, ale o tom někdy jindy. pa a ať se Lojzík brzy uzdraví

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.