| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

neděle

 Celkem 50 názorů.
 Sandy* 


neděle 

(27.3.2005 12:35:22)
Ahoj holčičky,
tak to dnes asi dostanu. Břicho bolí a teplota už jen 36.7. Takže se bude konat v úterý rozbor krve a vyjde to přesně na 3DC. Aspoň něco.
Takže cyklus zase 38 dní, to jestejně jako minule potom co jsem přestala brát Utro. Tuším, že mi ho Dr zase dá. No aspoň budu mít ten horm. profil.
Jinak jsem si zjistila, že prosinec úplně pčeskakuju a další TP je až 1.1.2006:-).
Tak díky za podporu a pa!
 Helča, Radynek 
  • 

Re: neděle 

(28.3.2005 10:33:03)
Krásné dopoledne při pondělku,
měla bych zase takový maličký problém. V sobotu jsem byla s kamarádkama na disko a přišla jsem ve 3 hod. Byl sexíček a v 8 hodin jsem měřila teplotu - 36,2 nechtělo se mi tomu věřit, po novém měření - 36,1. Je možné, že se to stalo tím, že jsem byla plná spermijek? Žádném příznaky ovu totiž nebyly. Dneska už zase teplota normálně 36,5. Díky moc.
 Kriss,Kiki 4/02 


Re: Re: neděle 

(28.3.2005 18:57:20)
Možná teplotu ovlivnilo i to ponocování. Tedy pokud nechodíš spát ve tři pravidelně ;-)
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: neděle 

(28.3.2005 19:48:14)
Helči,
tu teplotu neber jako směrodatnou, nevím jestli jsi třeba pila, ale alkohol ji jednoznačně ovlivňuje, dále právě i ponocování - před měřením bys měla minimálně 6 hodin spát. Smermijky podle mě teplotu neovlivňují, ale jistě to nevím.

Sandy, tak to mě mrzí, tak budeme držet pčstičky na příští cyklus :o))). Mě dělala Dr ten hormonální profil 20 DC (ale říkala, že se dělá buď 20-22 DC nebo 3-5 DC) a vyšel mi naprosto v pořádku. Tak palečkuji abys ho měla taky v pořádku :o))).

No já jsem dneska 8 dní po ovu tohle je taky můj poslední cyklus, kdy by TP byl ještě v roce 2005. No uvidíme...

 Bibi* 


Re: Re: Re: neděle 

(28.3.2005 22:24:19)
Ahoj holčiny,pokud jsem správně pochopila, snažíte se otěhotnět přirozenou cestou, jen za přispění léků apod.
Pozor na PSYCHIKU, zažila jsem to, pokud člověk pořád měří,počítá,miluje se jen s tím, že dělá dítě, většinou se organismus blokne a je hrozně těžké to zvrátit.My nakonec skončili na IVF i pro jiné problémy,ale znám tyto případy ze svého okolí.
Jinak přeji spoustu úspěchů v dělání miminek.b
 lenulinka 


pondelí 

(29.3.2005 6:45:26)
Ahoj holky! Tak jsem tady konečně po 3 týdnech a bohužel vám musím oznámit, že jsem měla zamlklé těhotenství. Zjistili to na ultrazvuku 15.3. a 21.3. jsem byla na revizi dělohy. Jsem s nervama v kyblu. Čekám ještě na nějaké výsledky laboratoře. Doufám, že budu moci brzo začít se snažením. Jinak se zblázním. Lenka
 Marrti 


Re: pondelí 

(29.3.2005 7:35:16)
Ahoj všem při pondělku.

Leni, to mě mrzí, taková smůla, ale oni Ti aspoň po rozboru řeknou, co a jak. Někdy se to stává, že je zamlklé, ale příště to vyjde, určitě. Myslím, že se snažením nebude problém, ale nemám s tím zkušenosti. Snad Ti ostatní holky poradí.
Tak se drž!
 Kriss,Kiki 4/02 


Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 8:57:25)
Ahoj Marti! Jak se vede? Mě v sobotu postihla nějaká střevní viróza, nic jsem neudržela v žaludku. A pořád je mi špatně od žaludku. Všichni se ptají, jestli nejsem těhotná ;-( Ale to by mi nebylo špatně takhle brzy, že? Jsem 22.DC. Jinak manžel říkal, že si moc pozor nedával a byl docela v klidu, tak to vypadá, že se blýská na lepší časy :-)
 Renata 
  • 

Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 11:17:37)
Čau holky, tak hlásím, že asi patřím mezi těch 80%...Dneska jsm to dostala, po 21 dnech zvýšených teplot,kdy už jsem tomu začala skoro věřit. Tož nic. Na krev jsem si radši došla, aby to nebylo mimoděložní nebo tak, když byl test pozitivní. Tak příští mesíc...
 Kriss,Kiki 4/02 


Re: Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 12:47:00)
Renato, ach jo :-( Držím vám všem palce, ať to brzy vyjde. Chtělo by to zase nějakou dobrou zprávičku, že?
 lenulinka 


Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 13:07:45)
Sandy, zjistili mi to ultrazvukem 1. den 8. týdne. Měla jsem gestační váček bez plodu. Na revizi dělohy jsem byla poslední den 8. týdne. Nějak mi uniklo, že jsi to taky prodělala. Popiš, jak to bylo u tebe a jak dlouho jste odkládali snažení
 Marrti 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 13:27:33)
Reni, to je ale pech, já vážně věřila, že to vyšlo. Tak doufám, že příští měsíc se to tady bude hemžit samými hezkými zprávičkami.

Heli, hezký večer, snad toho manžela nebudeš muset ani moc násilnit :-))).

Kriss, psala jsem Ti mailík, doufám, že přišel.
 Kriss,Kiki 4/02 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 14:02:33)
Marti, přišel :-) Už jsem ti poslala odpověď.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 15:43:40)
Leni, Reni, moc držím palečky a je mi to moc líto...

Leni, já jsem měla taky zamlklé těhu, zjištěno v 9+0, revize den poté. V 7tt nám ale bilo srdíčko a pak se to asi nějak zvrtlo. V tom 9 tt už tam bylo jenom prázdné plodové vejce, plod se sám vstřebal. Doporučení pro další snažení jsou různá, optimální jsou 3 měsíce, záleží jak jsi na tom hlavně psychicky. Jinak bys měla nechat určitě proběhnout minimálně 1 MS, která se dostaví mezi 4-6 týdnem po revizi. Jsem tady z jiné diskuse, kde se nám to stalo všem, buď potrat nebo zamlklé, a všichni jsme čekali 2-3 cykly a už se snažíme znovu. Já teď akorát čekám na výsledek svého prvního snažilkovského cyklu :o))). Jsem 9 dní po ovu tak doufám... Jinak 6 měsíců opravdu není nutné čekat, jsou tady holčiny, co čekali 8 měsíců a stalo se jim to znovu a jsou tu holčiny, co se jim to nechtě povedlo hned první cyklus po revizi a mají zdravého mimíska. Tělo si samo řekne, pokud děloha nebude připravená, tak stejně neotěhotníš. Já jsem začala se snažením po 2 MS tzn. 3 cyklus po revizi. Doktorka mi to schválila, po prochlídce a všech testech mi řekla, že nevidí důvod, proč čekat. Měla bys mít hlavně HCG už na nule, což většinou po té 1 MS, kterou se ještě děloha dočištuje, je. Jinak počítej s tím, že první MS může být krutá, silnější a delší než normálně právě kvůli tomu dočištění.

Reni, to nechápu, myslíš, že to byl falešně pozitivní výsledek testu? Ach jo, to mě fakt moc mrzí.
 lenulinka 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 6:55:06)
Brambule, já uvažuji, že bych počkala po 2. měsíčkách. Teoreticky k oplození došlo přelom květen, červen. Revizi jsem měla 21.3. Jsem totiž učitelka a je mi líto nevyužít toho, že budeme mít 2 měsíce prázdnin a já bych ty nejrizikovější měsíce byla v klidu. V červnu se už moc neučí abude i po maturitách. Jo, a který doktor s tebou probíral, jestli je už vhodné otěhotnět nebo ne? Tvůj gynekolog nebo v neomcnici na kontrole po revizi? A kde mi budou zjišťovat, jestli už hcg kleslo? Má gynekoložka se o tom vůbec nezmínila.
 Renata 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 8:32:16)
Bram, myslím, že test nebyl pozitovní falešně, nejspíš tam fakt něco bylo. Včera jsem byla na krvi a měla jsem 3UI/1 beta hcg.Což je hoooodně málo, ale svědčí to o tom, že se něco dělo. Takže jsem nejspíš spadla do těch 80% těhu, co končí kolem MS. Myslím, že se to zvrtlo někdy v sobotu, dopo mi bylo už i blbě, tak jsem fakt věřila, ale večer mě přestaly bolet prsa, což sice nemusí nic znamenat, ale už jsem z toho měla blbej pocit. Teplota sice byla až do pondělí nahoře. No, hlavně že to není mimoděložní, bylo by hůř.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 10:18:00)
Reni souhlasím, pokud to bylo špatné, tak je dobře že to odešlo hned jenom jako opožděná MS, protože tím tě to nijak neomezuje v dalším snažení. Horší by určitě bylo mimoděložní ale i revizi, to je nanic, pak musíš zbytečně čekat a je to dost stresující zákrok. Reni a od kdy po ovu tě tak začala ty prsa bolet?

Lenuli, v nemocnici (byla jsem v Podolí) mi řekli doktoři přímo na oddělení 3-6 měsíců pauza, podle toho, jak se budu cítit. Pak jsem byla v Podolí po prvních měsíčkách na kontrole dělohy na tom velkém UZ a tam mi doktorka říkala, 3 měsíce stačí, děloha je úplně čistá, vše v pořádku. No a moje gynekoložka, která mi právě dělala všechna ta vyšetření tak mi právě na základě výsledků a UZ řekla, že můžeme už po 2 MS. Kontolní HCG se většinou dělá, aby se vyloučilo i mimoděložní těhu - můžeš mít totiž klidně obě, udělají ti revizi, ale na mimoděložní nepřijdou. Mě ho dělala myslím hned po první MS a už bylo HCG jenom 3 jednotky. Pokud je do 10 jednotek, bere se už jako negativní. Já jsem si nechávala i když to byl první potrat dělat štítnou žlázu, krevní obraz, hormonální profil, 3x UZ, HCG, cytologii, kultivaci a zoozony. V kultivaci mi našla streptokoka, takže mi ho přeléčila ATB a při kontrolní kultivaci už byl pryč. Dr. mi řekla, že není důvod čekat, jestli se na to už cítím, můžeme se snažit, tak jsme po 2 MS začali....
 Renata 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 10:53:01)
Bram, mě prsa začnou bolet vždycky hned po OVU, beru to jako znamení, že k ní došlo. Ověřeno i teplotama. V prvním těhu mě pak bolely pořád dál, bez přerušení. Znám dost holek, který o mimi přišly během prvního trimestru, a vesměs všechny prsa bolet přestaly chvíli před. Ale samozřejmě to neplatí vždycky, jako vlastně nic v těhotenství. No jo, co se dá dělat, moc to neřeším, prostě ještě nebyl ten správný čas. Ale fakt je, že by bylo lepší vůbec nevědět, že jsem asi byla těhotná. Ale kvůli tomu Utrogestanu je zase lepší udělat test co nejdřív, i když nevím, jestli těch pár dní hraje nějakou roli. V prvním těhotenství jsem ho polykala, takže to vlastně nijak zvláštní efekt nemělo, a dopadlo to dobře. Takže příští měsíc....
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 16:36:31)
Reni,
já jsem dneska 10 DPO, teplota 37.2 (vzrůstá) ale prsa zatím nic. No nevím, uvidíme, v prvním těhu mě prsa začala bolet až tak kolem 5 tt a můžu potvrdit, že kolem 8tt přestala a v 9tt bylo zamlklé těhu. Já akorát nevím, dnes bych měla naposledy zavést Utrogestan, pak 11 a 12 DPO nic a 13 DPO by měla přijít MS. Mám si udělat hned test, abych když tak ten Utrogestan začala zase hned znovu brát a neměla delší odmlku?
 Helča, Radynek 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 17:26:16)
Holky, když tak pročítám vaše příspěvky, tak si připadámjako úplný laik. Navíc na mě jde tak trošku deprese. Dneska to podle teploty na ovu nevypadá a ani jiné příznaky nejsou. Skoromanžel to zatím bere s rezervou, v pohodě. Jenže já už si začínám připadat tak trošku neschopná. Kdyby to šlo, tak bych si klidně nechala "udělat miminko ve zkumavce". Omlouvám se za tak laický název, ale já se v těch odborných moc nevyznám, tak abych nebyla úplně za hlupáka. Stejně je to hrozný, že se nejdřív musí podstoupit několik let snažení, měření, doufání a tak. Nejsem moc trpělivý člověk, a tohle mi strašně drásá nervy. Snažím se na to tolik nemyslet, nechci chlapa jen tak "prostě připravit o spermijky" kvůli miminku, ale už to tak málem je.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 17:56:24)
Helči, prosím tě, a jak dlouho se snažíte, že jsi z toho v depresi??? Omlouvám se, jestli jsi to tady už psala, ale vzhledem k tomu, že sem píšu jen pár dní, tak nevím. Pokud se bezúspěšně snažíte 12 a více měsíců, můžeš se bez problému obrátit na jakékoliv centrum asistované reprodukce a to i bez doporučení tvého gynekologa. Jinak všeobecně pokud se nepodaří těhu do 6 měsíců, většinou ti tvůj gynekolog udělá nějaká vyšetření např. jestli opravdu ovuluješ, hormonální profil atd.

Asistovaná reprodukce ti taky nezaručí stoprocentně otěhotnění. Pravděpodobnost otěhotnění v jednom cyklu přirozenou cestou je 25%. Pravděpodobnost při IUI (inseminace), IVF (mimoděložní oplodnění) je 20-30% s tím, že na IVF se myslím musíš předtím 3 měsíce hormonálně připravovat. Ale nejsem si stopro jistá. Jinak super je to všechno popsané na neplodnost.cz, můžeš tam napsat i dotaz do Prenatalu, pan primář ti odpoví do 3 dnů.
 Renata 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 17:50:43)
Bram, tak to je to, o čem taky přemýšlím. Taky jsem nevěděla, kdy testovat. Vydržela jsem dva dny po vynechání. Ale ty máš HP v pořádku, ne? Tak by se nemělo nic dít. Ale radši se zeptej doktora, jestli nebude vadit, když třeba pět dní nebudeš brát Utro, já fakt nevím.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 18:01:09)
Reni, jo, já mám HP v pořádku. Mě Dr. řekla, že mám 2 dny před plánovanou MS vynechat a pokud MS nepřijde udělat hned test a pokud bude pozitivní, začít hned brát znovu. Akorát mám strach, jestli ten 13 DPO bude už na tom testu něco vidět. Na fertility mi doporučují testovat 18 DPO. Někde jsem četla, že náhlý úbytek Progesteronu může zapříčinit potrat - nevím, kolik ty dvě tablety Utrogestanu dělají z celkového progesteronu, které produkuje žluté tělísko. Ale mám z toho právě strach. No zkusím testovat hned v případě, že nepřijde MT a uvidím.
 Renata 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 19:17:59)
Co jsem tak různě četla, tak ty dvě tablety Utrogestanu neznamenají skoro nic. Jestli něco zjištíš, tak napiš.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(31.3.2005 10:13:10)
Reni, napsala jsem ohledně Utrogestanu dopis do Prenatalu, tak až mi něco odpoví tak ti písnu.
 Helča, Radynek 29.3.2003 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(1.4.2005 7:50:39)
krásné ránko,
zase bych se chtěla na něco zeptat. :)))
Dneska jsem 17.DC a podle teplot ovu ještě neproběhla. Asi.Ale já si mám teď ráno vzít první Utrog. To tedy znamená, že i kdyby k ní mělo dojít třeba zítra, tak už je to stejně k ničemu, že?
 Veruš 
  • 

Zmatek v teplotach 

(1.4.2005 9:05:00)
Zdravim vas.Asi se dost vyznate v teplotach,rada bych kdyby mi nekdo poradil co to znamena kdyz se cely cyklus drzi BT 36,8.Tenhle mesic jsem merila poprve,vzdy ve stejnou dobu a je to fakt rovna cara.Co to muze znamenat?Dekuji.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Zmatek v teplotach 

(1.4.2005 10:14:22)
Veruš, to znamená, že máš anovulační cyklus tzn. nedošlo k ovulaci (k uvolnění vajíčka). V takovém cyklu nelze otěhotnět. Sleduj to dál a v případě, že se to bude opakovat, zajdi si k dr., řeší se to hormonama a velmi úspěšně. Ale musí se nejprve zjistit příčina. Každá zdravá žena má někdy anovulační cyklus, ale nesmí se opakovat, pak jde o hormonální poruchu zřejmě vaječníků.....
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(1.4.2005 10:15:55)
Helči, pokud jsi ještě neměla ovulaci, tak bych Utro nebrala a počkala bych až bude a pak začala. Měl by se brát podle mě až v druhé fázi, kdy nastoupí po ovulaci Progesteron. Ale raději bych to konzultovala s Dr. Já mám taky Ovu později, až 20 DC a Utrogestan začínám brát až 22 DC.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(1.4.2005 10:31:39)
Ahoj Reni,
tak mi odpověděl Maděšič (nebo jak se jmenuje) z Prenatalu, že za normálních okolností žluté tělísko produkuje dostatek Pregesteronu a pár dní vynechání Utrogestanu nemůže vyvolat potrat. Na druhou stranu mi ale napsal, že i když si nejsem ještě jistá, jestli těhu jsem nebo ne, že ho vysazovat nemusím, že MS pokud má přijít přijde i přes Utrogestan, je to v porovnání s Progesteronem, který produkuje žluté tělísko malé množství, tím pádem pokud nastoupí Estrogen a má začít nový cyklus, tak začně i pokud bereš Utrogestan. Jinak mi psal, že v případě otěhotnění ho pacientkám podávají až do konce 8 tt gravidity.
 Renata 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(1.4.2005 12:15:01)
Díky, Bram, tak to máme aspoň potvrzený. Mně taky MS vždycky chodila podle mých hormonů, ne podle Utrogestanu. Tak držím palce, ať ti to dopadne!!!
 Helča, Radynek 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(1.4.2005 15:34:12)
Bram, ach jo, a já už si ho hned ráno vzala. Ale třeba to ještě zvládnu (tu ovu). Tak večer už si ho nevezmu a počkám přes víkend a pak zavolám svému dr.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(3.4.2005 12:31:44)
Ahoj holčinky,
tak jenom abyste věděly, jsem dneska 34 DC, 14 DPO a mám těhotenský test pozitivní takže // :o)))).

Držím všem moc pěstičky :o))))
 Helča, Radynek 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(3.4.2005 13:17:59)
Gratuluji, gratuluji, moc moc moc moc moc moc !!!!!!!!!!!!!!!
Já chci takýýýýýýý.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(3.4.2005 19:31:04)
Helči, taky budeš těhulka, určitě moc moc brzičko :o))). Držím pěstičky :o)))
 Renata 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(3.4.2005 19:53:04)
Bram, taky moooooc blahopřeju! Ať se mimís drží!!!
 Marrti 


pondelí 

(4.4.2005 6:58:50)
Bram, taky moc gratuluju k // :-). Ať se daří a je vše v pořádku!!!

Heli, taky se určitě dočkáš.
 Helča, Radynek 29.3.2003 
  • 

Re: pondelí 

(4.4.2005 15:57:11)
Já vím, doufám, tento měsíc ale zase nic.
 Petra(31) 
  • 

Středa 

(6.4.2005 9:05:12)
Ahoj, holky!
Konečně jsem tady! Skolil mě zánět průdušek, takže jsem si užívala s antibiotiky doma.
Martino,
tak jak je? Nebyla jsem tu tak dlouho, že ani nepolezu do zpětných příspěvků. Ozvala se Pavla?
Kriss, co Ty?
Já nafasovala Clostilbegit, ale jak mi bylo blbě a brala jsem ty antibiotika, tak jsem ho ani nezačala brát. Počkám až přístí měsíc. Strašila jsem chotě, že má ještě měsíc na zotavenou, a pak 11-15 DC vypustí duši! haha
Tak zatím!
Holky,
vy při Clostylbegitu chodíte na měření folikulu? Mně doktor nic neřekl, tak nevím.

Petra
 Micka+ Přemeček 


Re: Středa 

(6.4.2005 13:02:47)
Ahoj Petruš,
já nechodím na nic. Prostě jsem nafasovala druhý balení s tím, že až manželovi povolí ta záda a budeme moct....tak že ho mám začít brát.
Manžel už "může", takže to tento měsíc zkusíme bez prášků a pokud MS dostanu koncem dubna, tak zase nasadím Clostyl.
Tak uvidíme.
 Marrti 


Re: Středa 

(6.4.2005 13:51:32)
Ahoj všem.

Peti, já tady taky dlouho nebyla. No hlavně, že je Ti líp a že budeš fit, až budete s taťkou bourat rekordy ve snažení :-)))). Já v práci dodělávám resty, protože jsem minulý týden teprve skončila práci, kterou jsem dělala mimo svou hlavní pracovní náplň a od tohoto týdne zaučuju nového nástupce.
Pavla se už neozvala, Kriss je asi na regionální diskuzi a Lenulinka o malé přišla, měla zamlklé těhu, takže tu od minulého týdne není.
Víš, že jsem si myslela, že bereš Utrogestan a ne Clostilbegyt, mám v tom hokej. A třeba Ti zatím nic měřit nechtějí a čekají, jak se s Tvým saldíte :-).
Zatím pa.
 Kriss,Kiki 4/02 


Re: Re: Středa 

(6.4.2005 18:18:04)
Ahoj holky! Já to dostala vzorově 28.DC, což jsem snad ještě nezažila. Manžel se tváří smířeně na početí dalšího potomka, ale nehrne se do toho. Ale i tak je to pokrok. Když jsem brala Clostilbegyt, tak jsem chodila na měření folikulů.
 Marrti 


Čtvrtek 

(7.4.2005 7:17:34)
Ahoj Kriss, to je bezva, že se to na jaře začíná upravovat s cyklem i s Tvým mužem :-))). Tak doufám, že to bude brzy :-) a napíšeš hezké zprávy.
 Petra(31) 
  • 

Re: Čtvrtek 

(7.4.2005 8:19:52)
Ahoj, holky!
To je šupa s tou Leňulínou! Doufám, že se drží!
Marti,
já brala Utrogestan, ale pak mi doktor řekl, že ho mám přestat brát, protože na mne zjevně neúčinkuje. No a když jsem ho vysadila, tak hup, a krásně jsem se srovnala - 33 D cyklus. Clostilbegyt mi dal až teď.S tím, že ho mám brát tři měsíce, a pak že se uvidí. Taky jsem jen "nafasovala" pilule a nic víc. :o))
Koukej to v práci hezky zakonzervovat! A předat zkušenosti. I když co si pamatuju, tak ten chlapec moc pozitivní startovní šance u Tebe neměl. :o))
Kriss,
to je dobrý ne?, když už k druhému dítěti zaujal postoj "vlažného čaje". Ono se to přihřeje! :o))
My se oba shodujem, že to druhý chceme, ale oba jsme na to líní. :o))
No, držím všem palce!!!
Zatím

Jo, Martino, jakých už dosahuješ rozměrů? :o))
Petra
 Petra(31) 
  • 

Re: Re: Čtvrtek 

(7.4.2005 8:20:59)
Je, ještě jsem zapomněla pozdravit Micku!!!!
Máváme!!!!
 Helča, Radynek 29.3.2003 
  • 

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(30.3.2005 20:49:53)
Bram, v červnu to bude rok. Já vím, že to není vůbec dlouhá doba v porovnání s mnohými jinými. Tu depresí jsem nemyslela tak úplně doslovně. Spíš jsem z toho tak nějak smutná. Každé ráno myslet na měření, cíleně se snažit v určité dny, a tak. Radynek se budí stejně jako já, a místo abych ho dala čurat jak potřebuje, musí čekat až se maminka změří.Před rokem jsem si nechala píchnout Depo-proveru, pak už jsem další nechtěla, protože jsme se rozhodli pro další mimi. Podle teplot to vypydá, že k Ovu dochází až poslední max. 2 měsíce, před tím ne. Proto beru ten Utrog. Počkám ještě do další Ms, pak zase masím ke svému gyn. Jsem zvědavá, co mě čeká.
 Bram+Matyášek 11/05+Maxík 1/09 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pondelí 

(31.3.2005 10:12:12)
Helči, to tě chápu, je to opravdu dost stresující, neustále měřit a cíleně se tulit. Mám z toho úplně stejný pocit. Ale my ještě žádné mimi nemáme a už mi je 31 let, takže jsem pro to, abychom ho měli schopná udělat cokoliv. To první nevydažené těhu mě dost psychicky poznamenalo, nebyla jsem na to připravená, že se to může vůbec stát. No ta Depo-Provera dle mého názoru není moc dobrá :o(. Myslím, že ty anovulační cykly jsi mohla mít po ní, dlouho to trvá, že se po ní cyklus obnoví. Takže pokud ovulaci dle BT máš teprve 2 měsíce, tak to je moooc pozitivní, to se to určitě brzy povede :o))). A je jaro, tělíčko je lépe připravené, uvidíš, za chvíli nahlásíš // :o)))
 Sandy* 


Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 11:18:12)
Ahoj holky,
Leni, to mě moc mrzí. Jak víš, mě se to stalo také, tak vím, jak je to těžké. A v kolikátém jsi byla týdnu, že to poznali tak brzy?
My jsme měli povoleno se snažit až po půl roce, ale jsou na to různé názory. Někdo říká, že není proč čekat, ale hned bych to neriskovala. Tak hodně síly, pa. S
 Helča, Radynek 29.3.2003 
  • 

Re: Re: Re: Re: pondelí 

(29.3.2005 12:12:30)
Zdravím všechny.
Brambule, právě že v sobotu jsem nepila vůbec. Dnes je 14.DC, teplotka ráno 36,3. tak večer chlapa klidně i "znásilním" :)))).
 Kriss,Kiki 4/02 


Re: pondelí 

(29.3.2005 8:53:41)
Lenuli, to mě moc mrzí :-( Držím palečky, ať jsi co nejdřív fit a můžete se znovu snažit.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.