| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Co hrozí od domácích zvířat?

 Celkem 2 názorů.
 Sissi 
  • 

Co hrozí od domácích zvířat? 

(29.3.2001 0:07:07)
V budoucnu bych určitě chtěla mimčo. Ale mám obavy. Doma máme dva velké psy a dvě kočky. Kočka je převážně doma, ale kocour lítá hodně venku a nosí domů špínu. Psům myjeme packy pravidelně, ale také zanesou nějakou tu špínu, zvláště když si hrají venku a je nepříznivé počasí. Psi mě už mnohokrát olízli dokonce i na obličeji. Kočka mě také někdy olizuje. Jsou očkovaní a odčervení. Ale teď mám strach. Mám se nechat vyšetřit? Co všechno zvířata přenášejí? Mohu v těhotenství být pohromadě s našimi zvířaty? Předem děkuji za názory a odpovědi!
 Kiara 
  • 

Re: Co hrozí od domácích zvířat? 

(29.3.2001 19:44:35)
Ahoj Sissi,
kromě tří dětí máme doma také velkého psa - ovčáka, a tři kočky. Jediné na co jsem si během těhotenství dávala pozor - hlavně první tři měsíce - byly kočičí výkaly. Píseček jsem likvidovala jen v rukavicích, kočky jsem sice hladila a chovala, ale před jídlem a před další prací jsem si dost pečlivě myla ruce. Myslím, že při zachování běžné hygieny nebezpečí nehrozí, potvrdil mi to i veterinář. Nakonec chytila jedna z koček od dětí virózu, opačně zatím nic. Předesílám však, že do kuchyně ani do ložnic mi zviřata nesmějí. (A je fakt, že když u nás byla po návratu z porodnice na kontrole mimina sestřička, ptala se mimo jiné, zda mají zvířata volný pohyb po domě).
K.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.