| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Všem nespokojeným

 Celkem 2 názorů.
 Martina 
  • 

Re: Všem nespokojeným 

(28.3.2001 21:29:51)
Milé dámy,

STĚŽUJTE SI! Takoví lidé nemají v této branži co pohledávat! Je těžké se domáhat svých práv v okamžiku, kdy jsme handicapovány porodními bolesti. Udělejte to alespoň dodatečně. Stěžujte si na všechny strany. Pište primářům, ředitelům nemocnic, jejich majitelům či zřizovatelům, okresním zdravotním radům, ministerstvu zdravotnictví. Pokud se stížností na jednu konkrétní osobu sejde více, nemohou to její nadřízení přehlížet. Udělejte to pro sebe, své mladší kolegyně, své dcery, své budoucí snachy, své vnučky. Stesky na těchto stránkách pohnou věcmi dopředu jen stěží.
 Míša 
  • 

Re: Re: Všem nespokojeným 

(12.11.2003 15:13:40)
Souhlasím s Martinou. V každém zařízení stejně tak jako v životě narazíte na dobré a špatné lidi. Pokud o těch špatných budete mluvit a dáte o špatném zacházení vědět především těm kteří s tím mohou něco dělat - pomůžete ostatním a příště možná i sobě. Četla jsem tu hodně stížnostní na Dr.Ságu a podle mých informací už v UPMD nepracuje.. Je to myslim správná cesta... hodne stesti na dobre lidi.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.