| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Institut klin. medicíny

 Celkem 3 názorů.
 Dana, dvojčata 
  • 

Institut klin. medicíny 

(12.3.2001 21:46:02)
Dobrý den všem. Prosím Vás, máte někdo zkušenost s Institutem klinické medicíny v Husitské ulici. Objednala jsem tam našeho Lukajdu (opět potíže s dýcháním související s alergií) a pak mně napadlo, že možná zlikviduji rodinný rozpočet. Budu vděčná za jakoukoliv informaci, která se týká úspěšnosti léčby a také cen za tuto léčbu hrazených. Mnohokrát děkuju.
 Lída, syn 22m 
  • 

Re: Institut klin. medicíny 

(13.3.2001 0:03:30)
Ahoj Dano,
muž tam byl poprvé někdy v roce 1997. Vstupní poplatek byl asi 800 korun. Lékař mu stanovil léčebný postup, který při další prohlídce asi za dva měsíce označil jiný lékař za chybný (lépeřečeno předepsaný v opačném pořadí - včetně léků). Při další návštěvě dotyční lékaři už u Jonáše nepracovali. Dr. Jonáš stanovil třetí diagnozu. Stav se moc nelepšil, následovalo tedy další objednání výslovně k dr. Jonášovi. Po třech hodinách strávených v čekárně po sjednaném termínu, se ukázalo, že dnes bude k dispozici pouze jiný lékař. Ten diagnostikoval hepatitidu C, kterou ovšem krevní testy na specializovaném pracovišti klasické medicíny zcela vyloučily. Po této kontrole se muž s Institutem rozloučil. Odhadem tato léčba stála přes 2000 a jak muž říká, rád se vrátil do náruče medicíny, která nemoci diagnostikuje pomocí exaktní biochemie. :-)
Podotýkám, že oba věříme staré čínské medicíně, která se v Číně dodnes praktikuje a se kterou jsme tam učinili dobrou zkušenost. Nemáme nic proti homeopatii, věříme, že funguje. Jen je zřejmě obtížné najít toho pravého lékaře.
Ovšem, jak jsme se dozvěděli, lékaři se v Institutu mění (zakládají si své praxe), a tak třeba budete mít více štěstí.
Lída
 Dana, dvojčata 
  • 

Re: Re: Institut klin. medicíny 

(13.3.2001 22:49:09)
Děkuju Lído za informace. Knížky Dr. Jonáše se zřejmě hlavně dobře čtou (věřím totiž také tomu, že v těle musí existovat určitá rovnováha, aby nemoc neměla šanci), ale protože Vaše negativní zkušenost není první, o které se dozvídám, zřejmě to vzdám ještě dřív, než to vůbec zkusím, abychom zbytečně nepřerušovali léčbu, byť zatím bezvýslednou jinde a navíc nevyhazovali peníze, za které koupím Kulíškům klouzačku. Děkuju.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.