| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Výběr porodnice

 Celkem 2 názorů.
 Gábina, dcera 4 roky, nyní 30. týden 
  • 

Výběr porodnice 

(8.3.2001 22:38:27)
Ahoj všichni,

kromě jiného mám taky problém s výběrem porodnice v Brně. Z Obilňáku, kde už jsem rodila (císařským řezem), mám pocit, že se zde snad všechny porody vyvolávají Oxytocinem a poté se dělá císařský řez... Nä můj dotaz, zda budu tentokrát moci rodit normálně, mi odpověděli, že se nemusím bát, že dělají "pěkné jizvičky"...
Bohunice mi připadají příliš velké a neosobní a o porodnici u Milosrdných bratří kolují samé negativní zvěsti. Máte někdo nějakou zkušenost z poslední doby ?

Díky za odpovědi

Gábina
 Markéta, Anička 5 měs. 
  • 

Re: Výběr porodnice 

(12.3.2001 21:35:46)
Ahoj Gábino!
Už jsem tady dřív popisovala svoje zkušenosti s Bohunicemi, takže se nebudu opakovat. Myslím si, že "velikosti" a "neosobnosti" se bát nemusíš. Na pobyt v porodnici si nemůžu stěžovat, ženské i dětské sestry i lékaři byli příjemní. Neosobní mi porodnice nepřipadala. Na šestinedělí je myslím poměrně málo pokojů (odhaduji něco kolem deseti) vždy po dvou maminkách, takže neustále na chodbě potkáváš stejné maminky s dětmi a samozřejmě stejné lékaře a sestry.
Jenom bych Ti doporučila mít s sebou někoho u porodu - manžela, případně známou porodní asistentku nebo kohokoliv, kdo bude rázný a rozhodný. Neosvědčilo se mi totiž spoléhat na to, že až skutečně o něco půjde, personál se dostaví. Jejich přístup byl velice laxní a i přesto, že je manžel několikrát zvonkem volal, přišli asi za třičtvrtě hodiny (pak už šlo všechno velice rychle). Věřím, že kdyby manžel trval na svém a byl neoblomný a nebyl tolik nervózní (což pochopitelně byl), bylo by vše v naprosté pohodě a měli bychom oba na porod hezčí vzpomínky (takhle je má on trošičku horší).
Ještě k porodnici na Polní - taky jsem snad ještě neslyšela nic pozitivního. Sama jsem tam docházela na ultrazvuk a vždy jsem čekala minimálně hodinu, přestože jsem byla objednaná (stejně jako ostatní) na konkrétní dobu. Takže kdybych tam šla rodit, měla bych asi strach, že mě taky nechají čekat...
Držím palce, abys vybrala správně a přeji krásných posledních pár týdnů těhotenství a spokojené mimidlo!

Markéta

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.