| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Kde rodit v Ostravě

 Celkem 2 názorů.
 Petra, 10.týden těhotenství 
  • 

Kde rodit v Ostravě 

(7.3.2001 13:24:17)
Na zčátku mé otázky bych chtěla poděkovat autorům této bezva stránky a všem, kteří již do různých diskuzí přispěli otázkami a odpověďmi.
I mě s manželem potkala ta nějkrásnější chvíle, kdy jsme se dověděli, že po čtyřletém !!! čekání budeme mít miminko.
Teď otázka: Kde rodit v Ostavě.
Ve vašem seznamu jsem našla v Ostravě tři porodnice - Fifejdy, Zábřeh a Vítkovice. O Vítkovicích jsem slyšela více toho zlého než dobrého. A Fifejdy? Najde se někdo, kdo nám poradí.
Moc děkuji za vaší pomoc a děkuji, že jste.
Ahoj Petra, Pavel a ...
 Hanka, 2 dcery (4,5 a 1 rok) 
  • 

Re: Kde rodit v Ostravě 

(9.3.2001 17:53:29)
O Fifejdách jsem už psala... jen krátce: rodila jsem tam poprvé a podruhé jsem se rozhodla znovu pro ně - a nebylo jediným důvodem, že jsou nejblíž:). Fifejdy mají príma dětské sestry, mají již dlouho titul "Baby friendly hospital" a snaží se o podporu kojení. Atmosféra samotného porodního by mohla být kousek lepší, ale otec může být přítomen celou dobu a to je zásadní - poprvé se mnou manžel byl, ačkoliv nebyl volný pokoj pro páry (v Zábřehu by ho poslali domů). Rodí se na klasickém lůžku, nohy v třmenech (to podle mých informací v Ostravě všude), ale při druhém porodu mě solidně vypolohovali do polosedu a na sál se jde opravdu až "tlačit". Vyplatí se porodní nadstandard za 500,- - samostaná sprcha, pokoj, klídek. Miminko jde okamžitě na břicho, po krátkém zvážení pak k prsu. Je-li volný nadstandard na šestinědělí, můžeš využít i ten - samostaný, komfortní, ale já radši společnost, aspoň mi nebyla dlouhá chvíle.
Kdyby se však mé dítě mělo narodit výrazně dřív (5- 6 týdnů či víc), volila bych Zábřeh. Na Fifejdách je dětská JIPka přes celý areál, musí se venkem, a má spolurodička s prvním dítětem ho viděla až po třech dnech, kdy ji tam manžel zavezl autem:(. Taky Fifejdy prý při obrácené poloze miminka dělají automaticky císařský řez, Vítkovice či Zábřeh mají tendenci i v těchto případech nechat normální porod (ale to je jen prý, to by se chtělo ještě přeptat).

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.