| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Rizikové těhotenství

 Celkem 4 názorů.
 Radka 
  • 

Rizikové těhotenství 

(7.3.2001 11:00:32)
Nevíte některá z Vás, zda je těhotenství po inseminaci nebo po IVF bráno vždy jako rizikové? Znamená rizikové těhotenství automaticky neschopenku hned od začátku?

Díky.

Radka
 Katka 
  • 

Re: Rizikové těhotenství 

(7.3.2001 14:23:51)
Nie vždy sa tehotenstvo po IVF alebo po inseminácii považuje za rizikové. Záleží na tom, či je všetko v poriadku ako u matky, tak aj u bábätka. Ak by žena chcela ísť do roboty a neboli by žiadne problémy s tehotenstvom, nevidím v tom problém. Ale obvykle sa takáto gravidita berie ako riziková, ani lekár si asi nechce zobrať na svoje triko, keby sa niečo stalo. Myslím, že lekári to považujú za akýsi nepísaný zákon.
 Milka + Kristýnka 1 rok 
  • 

Re: Rizikové těhotenství 

(7.3.2001 21:17:32)
Ahoj Radko,
byla jsem na IVF a dali mi neschopenku hned. Po třech měsících, kdy se berou hormony na podporu těhotentství, mi řekli, že od teď mohu brát své těhotenství jako nerizikové a naprosto normální. Pokud bych chtěla do práce (dělala jsem v kanceláři), pustili by mě. Jinak jsou ale raději, když se do práce nejde. Záleží ale jen na tobě, tvých pocitech a stavu a samozřejmě druhu a náročnosti práce.
Milka
 Dana, dvojčata 
  • 

Re: Rizikové těhotenství 

(7.3.2001 21:57:48)
Ahoj Radko, rizikové těhotenství zpravidla neschopenku opravdu hned znamená. Nikdo Tě nemůže na druhé straně nutit, abys na ni nastoupila, je to spíš otázka Tvé zodpovědnosti jak vůči sobě, tak i dítěti. Já jsem měla povolání, kde jsem nenosila nic těžkého, v podstatě celý den seděla a na mou námitku, že je to zbytečné prohlásil lékař, že stres taky škodí....a bylo!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.