| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Vaničky

 Celkem 2 názorů.
 Pavlína, Ondra 3 měsíce 
  • 

Re: Vaničky 

(5.3.2001 21:52:36)
Já se asi nevyjádřila zcela přesně. Asi nepůjde o úplné splývání, ale prý by se měl Ondra udržet na hladině zcela sám a přiměřeně k tomu být v klidu. A o to mi jde, Ondráše je strašně živý miminko a tak dělá kolem sebe přímo vlnobití. Takže si nedokážu představit, jak by se tam udržel s podhlavníčkem nebo sám.
 Lenka (Šárka 10 měsíců) 
  • 

Re: Re: Vaničky 

(5.3.2001 23:49:56)
Ahoj Pavlíno,
už Ti rozumím. Bude se zřejmě jednat o ležení dětí na zádech na hladině. To taky trénujeme, zatím děti samozřejmě držíme. Některá miminka se naučila v téhle poloze se sklidnit a maminky je tak mohou přidržovat pouze u hlavičky. Jenže Šárka patří k těm dětem, které prostě zajímá všechno jiné, než to že má teď ležet na hladině. Takže kope, cáká a dělá všelijaké vylomeniny. Myslím si, že i když Ondrášek nebude vzorně ležet na hladině, že vás určitě z kursu nevyhodí, nebudou se na něho ani zlobit. Jde tu o to, aby se děti nebály vody a měly z koupání v bazénu radost, což Tvůj chlapeček asi má (podle toho, co píšeš). Takže klid a ať se vám plavání v bazénu líbí.
Lenka

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.