| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vaničky

 Celkem 3 názorů.
 Pavlína, Ondra 3 měsíce 
  • 

Vaničky 

(3.3.2001 23:06:50)
Ahoj, chtěla bych poradit. Začali jsme s Ondrou chodit na plavání. zatím plav jenom ve vaničce. Byli jsme tam 2x, doma trénujeme, ale... Ondrášek je strašne živé dítě, normálně na suchu sebou pořád šije, nožičky ručičky lítají a ve vodě je to samé. Cáká kolem sebe a má z toho velkou legraci. Jenomže by se měl naučit splývat na hladině , aby pak mohl "pracovat" v bazénku. Má šanci se naučit být v klidu?
 Mirka, Míša 1. rok 
  • 

Re: Vaničky 

(4.3.2001 0:26:42)
Milá Pavlíno,
asi to bude trochu od věci, protože my ve vaně neplavali a teď chodíme 2. měsíce "plavat" do Kytky, takže jsme začali až v 11. měsících. Do bazénku tam chodí děti od půl roku. O nějakém splývání jsem neslyšela ani slovo. Naopak děti se učí kopat nožičkama, plácat do vody, cákat a "skákat" (ty naše zatím ještě nepustíme z ruky). Učíme se taky potápět na principu podmíněného reflexu na určité slovo. Vím, že metody jsou různé, ale to o tom splývání ti řekl kdo? Zdá se mi to divné. Napiš víc buď na rodinu, nebo na můj e-mail.
Ahoj Mirka
 Lenka (Šárka 10 měsíců) 
  • 

Re: Vaničky 

(4.3.2001 19:41:01)
Ahoj Pavlíno,
musím se přidat k Mirce - její popis práce s dětmi v bazénku naprosto souhlasí s tím, co děláme v bazénku my (chodíme už čtyři měsíce a o nějakém splývání nepadlo ani slovo). Šárka je taky velice živé dítko a nemáme sebemenší problémy.
Lenka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.