| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: porod v Krči

 Celkem 3 názorů.
 Jana, dcera 5m 
  • 

Re: porod v Krči 

(27.2.2001 20:58:03)
Ahoj Lenko, pro úplnost dodávám, že doktor Novák pracuje v Gyncentru a ve FTN má pouze někdy služby. To jen aby si náhodou někdo nemyslel, že tamní porodníky náhodou postihl záchvat slušnosti. Hodně krásných chvil s děťátkem a ahoj Jana
 Magda, 2 děti 
  • 

Re: Re: porod v Krči 

(28.2.2001 8:35:30)
Ohledně slušnosti porodníků v Krči:
Mám zkušenosti se čtyřmi lékaři.
1)MUDr. Sever. Při exkurzi se představil, během diskuse po exkurzi vcelku arogantní, pokud se ale v diskusi nedáte zaskočit, zkrotne spolehlivě. Při vizitě na šestinedělí bez výhrad.
2) MUDr. Starý, poradna. Představil se, matky v čekárně při příchodu zdravil. V ordinaci bez výhrad slušný a zdvořilý, oslovoval jménem včetně titulu. Na otázky odpovídal.
3) MUDr. Tůma, totéž jako Starý. Pečoval o nás během porodu. Byl dokonce i srdečný. Pečoval o mě dokonce i v době, kdy jsem ještě nebyla na sále, povzbuzoval. Dítě mi bez řečí dal okamžitě po porodu na břicho, pak nám ještě přišel pogratulovat.
4) MUDr. Slámová. Péče na šestinedělí. Minimální kontakt, ale byla taky slušná, prohlížela mě vždy šetrně a taktně.
Většina lidí se k vám bude chovat slušně, pokud jiné chování z jejich strany nepřipustíte. Ale někdo je holt ztracený případ.
 Jana,2 děti 
  • 

Re: Re: Re: porod v Krči 

(28.2.2001 8:57:17)
Magdo,je velice dobré,že píšete i jména doktorů,mám známého doktora a od něho vím,že doktorům jakákoliv veřejná kritika vadí(noviny,internet).Snad takové jmenovité kritiky přispějí k lepší péči o pacienty.Bohužel jiné prostředky k obraně český pacient prakticky nemá.Trestní oznámení i v případě těžkého pochybení doktora se většinou mine účinkem a doktor není potrestán.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.