| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Pokračovací mléko

 Celkem 2 názorů.
 Marie, dcera 5 měsíců 
  • 

Pokračovací mléko 

(23.2.2001 21:54:46)
Ahoj, maminy a taťkové.
Prosím, poraďte mi: nemáte někdo zkušenost s tím, jaké pokračovací mléko zvolit po podávání BEBA H.A.? Zkoušela jsem se dovolat na infolinku Nestlé, ale protože je zadarmo, zřejmě na to kašlou, prostě jsem se nedovolala. Myslím, že lékařka nemůže vědět o všech značkách, tak bych to ráda konzultovala s někým, kdo takovou zkušenost má. Opravdu se na pokračovací mléko přechází po 6. měsíci? A existují pak ještě nějaká další pokračovací mléka (prý existují speciální dětská mléka až do 3 let věku)?
Všem moc děkuji za odpovědi.
Marie
 Lucie, syn Matyáš 14,5 měs. 
  • 

Re: Pokračovací mléko 

(26.2.2001 19:44:16)
Ahoj Marie, muhu říct jen tolik: Matyášovi je 14 měsíců a na doporučení lékaře pije stále Bebu HA. Asi v půl roce jsem se ho pokoušela převést na pokračovací mléka (Beba I, II, Nutrillon, Sunar...) Bohužel ani jedno mu nedělalo dobře (obsahují neštěpenou mléčnou bílkovinu)(průjem, vyrážka).Tak mi doktor řekl,že Bebu HA může pít třeba až do tří let. A průběžně (ale ne dřív jak jednou za čvrt roku -mohla by se vyvinout alergie na mléko)zkoušela snášenlivost jiného mléka.Pokud si chceš o tom popovídat, pošli mi mail.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.