| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Cvičení v těhotenství

 Celkem 7 názorů.
 Irena, první těhotenství 
  • 

Cvičení v těhotenství 

(22.2.2001 10:09:56)
Ahoj,

chtěla bych se zeptat, od kdy je nejlepší chodit na cvičení pro těhotné. Je to skutečně ještě trochu aerobic (jsem teprve v 8. týdnu - tak by to snad šlo) nebo už skutečná příprava k porodu, která se asi hodí spíš až v pozdějších měsících? Poraďte prosím také s jakými centry v Praze máte dobré zkušenosti.
Děkuji

Irena
 Irena (28 let) prvé těhotenství - 24.týden 
  • 

Re: Cvičení v těhotenství 

(22.2.2001 17:14:41)
Milá Irčo - jmenovkyně,
dovol, abych se podělila se svými novými zkušenostmi ohledně plavání.Jsou to přesně 3 týdny, kdy jsem poprvé navštívila plavání pro těhotné v Baby Clubu Juklík v Praze 5 - Luka a mohu to všem vřele doporučit. Překvapilo mě milé prostředí, skvělý a profesionální přístup.Samozřejmě jsem musela překonat první "nezdary". Jelikož jsem neznala (pro ostatní již známe) cviky, a tak jsem se tam chvíli neohrabaně plácala. Hned mi natekla voda do uší, a to jsem už neslyšela vůbec nic. Díky bezvadnému přístupu dnes už zkušeně pochoduju ve vodě, dýchám jako pes, plavu s kroužkem jako rybka.... Hned jsem si předplatila ještě kombinovaný kurz(což je 30 min. cvičení a 30 min. plavání) a neodradila mě ani dálka, která mě dělí od mého domova.(Jsem z Prahy 4).
Přeji Ti tu správnou volbu a určitě to stojí za to !
Ahoj zdraví Tě Irena
 Jana, 23.týden 
  • 

Re: Re: Cvičení v těhotenství 

(23.2.2001 10:51:14)
Ze své zkušenosti můžu doporučit cvičení v Pomadu na Vinohradech(627 11 69), o kterém už tady byla určitě řeč. Není nejlevnější, ale je individuální a příjemné, u každého cviku Ti vysvětlí, proč to vlastně děláš atd. Je v něm posilování i relaxace. V Pomadu je to fajn, že tam dělají nejen cvičení, ale i přednášky a hlavně mají úžasný obchůdek s vybavením pro mimča (a dost levný). Pořádají i těhotenské plavání, které na mne moc dobrý dojem neudělalo (studená voda a dost hrozný prostory, skoro jsem se štítila chodit bosa ve sprchách). Na plavání chodím do Axy, kde je čisto a teplá voda, ale není tam žádný těhotenský kurs.Chystám se zavolat do A-centra na Andělu (81 92 4006), o kterem jsem cetla, ze tam delaji treba gravidjógu a tak. Máte s ním někdo zkušenost?
Hodně zdraví všem těhulkám
Jana
 Irena, první těhotenství - 8 týden 
  • 

Re: Re: Re: Cvičení v těhotenství 

(26.2.2001 15:56:57)
Ahoj Jano,

díky za typ, určitě to vyzkouším. S A-centrem na Andělu žádné zkušenosti nemám, ale také by mne zajímalo, protože bydlím na Praze 5. Tak pokud něco zjistíš, budu ráda když mi dáš vědět. Měj se moc fajn a ať se Tobě i miminku v bříšku dobře daří.

Irena
 Irena, ,první těhotenst ví 
  • 

Re: Re: Cvičení v těhotenství 

(26.2.2001 15:51:12)
Ahoj Irčo,

moc Ti děkuji za odpověď, určitě bych chtěla Baby Klub Juklík vyzkoušet. Bydlím na Barrandově, tak to ani není tak daleko. Hledala jsme jejich stránky na internetu, ale bohužel jsem se nedozvěděla kolik stojí jednotlivé lekce cvičení, plavání a kombinace, ani zda mají nějaké určité hodiny - rozvrh. Pokud tyhle informace máš, prosím napiš mi. A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli tam chodí taky někdo, kdo ještě vlastně žádné bříško nemá vidět. To je můj případ, tak abych tam nepůsobila nějak nepatřičně. Jinak se měj moc fajn a ať se Tobě i miminku v bříšku dobře daří.

Irča
 Irena, první těhotenství 
  • 

Re: Re: Re: Cvičení v těhotenství 

(6.3.2001 15:32:41)
Ahoj Irčo,

omlouvám se, že reaguji tak pozdě. Ráda Ti sdělím informace k Baby Clubu Juklík. Cvičení - 45 min. 60,- Kč (pondělí od 17.00 hod.)
Cvičení ve vodě - 60 min. 90,- Kč (út od 18.15 hod., stř od 19.30 hod., čt od 18.30 hod.) Kombinace cvičení s plaváním - 30+30 min. 80,- Kč (po od 17.45 hod., st od 15.15 hod., čt od 14.45 hod, pá 15.15 hod.) Snad je to srozumitelné. Na veškeré aktivity je nutné si předem zajistit rezervaci na tel. čísle 51 61 04 41 nebo přímo na recepci. Doufám, že si z toho něco vybereš a přeji vám "oběma" hodně zdravíčka.
Zdraví Tě Irena
 Irena, první těhotenství 
  • 

Re: Re: Re: Re: Cvičení v těhotenství 

(9.3.2001 8:22:54)
Ahoj Irčo,

díky za vyčerpávající informace, možná se v Baby klubu Juklík někdy potkáme. Určitě tam vyrazím, jen mi to zatím nějak nevychází. Takže se měj krásně, užívěj si bříška a ještě jednou moc díky.

Irča

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.