| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Krvácení v těhotenství

 Celkem 7 názorů.
 Jana 
  • 

Krvácení v těhotenství 

(21.2.2001 11:05:16)
Ahoj všichni,
máte někdo tyto zkušenosti?Vynechala mi menstruace.Jelikož byla možnost,že jsem těhotná,provedla jsem těh.test a vyšel pozitivně.Opakovala jsem ho 3x a vyšel vždy pozitivně.Dnes 5 dní po vynechání menstruace jsem začla velmi slabě krvácet a pobolívá mě břicho přesto těh.test z dnešního rána je pozitivní.Je možné abych byla těhotná?
 Katarína, 28 r., zatiaľ bezdetná 
  • 

Re: Krvácení v těhotenství 

(21.2.2001 11:58:10)
Janka,
samozrejme, že aj napriek tehotenstvu môžem na začiatku krvácať. Sú ženy, ktoré zistia, že sú tehotné, až vo štvrtom mesiaci, lebo dovtedy mali normálne menzes. Ale aj tak by si mala čo najskôr zájsť k lekárovi, aby tehotenstvo potvrdil a dozrel na to, aby sa nič nestalo, lebo krvácanie môže znamenať aj hroziaci potrat. Gratulujem k pozitívnemu testu (bože ako Ti závidím) a prajem krásne tehotenstvo.
 Jana 
  • 

Re: Re: Krvácení v těhotenství 

(21.2.2001 14:15:43)
Ahoj Katarina,
moc děkuji za tvůj názor.Mám docela strach,nevím co dál.Mám dvě děti a ani při jednom těhotenství jsem neměla problémy.Ale zase docela věřím těhot.testům,4x jsem ho zkoušela a byl vždy pozitivní.To krvácení je slabé,tak doufám,že to brzo přejde.Brzy dám vědět jak vše dopadlo.Přeju ti krásný den a zase napiš.Ahoj
 Jitka 
  • 

Re: Krvácení v těhotenství 

(21.2.2001 15:22:12)
Jano, myslím, že když krvácíš, tak bys něměla ztrácet čas a okamžitě navštívit svého gynekologa. Opravdu to může být hrozící potrat!!! Možná straším, ale rozhodně to nepodceňuj!
 Jana* 
  • 

Re: Krvácení v těhotenství 

(21.2.2001 15:59:09)
Ahoj Jani,

před necelým měsícem jsem takhle potratila.
(příspěvek : Bojím se o toho človíčka)
Na tvém místě bych nečekala a okamžitě jela k tvému gynekologovi nebo do nemocnice. Raději, ať si každý myslí, že jsi hysterka, než abys pak přemýšlela jako já, jestli by to bylo bývalo nedopadlo lépe, kdyby jsi jela do nemcnice hned a nečekala. Jela jsem až druhý den, když jsem začala opravdu krvácet.
Přeji ti hodně štěstí a krásné těhotenství.
 Marie, Kristýnka 5 měsíců 
  • 

Re: Krvácení v těhotenství 

(21.2.2001 22:55:37)
Ahoj, Jano.
Já bych to na Tvém místě zkonzultovala s lékařem, ale jen pro klid dušičky. Já jsem sice nekrvácela, zato jsem měla celé těhotenství (až do 9. měsíce) ve dnech, kdy by za normálních okolností byla přišla menstruace, menstruační bolesti, které trvaly vždy skoro celý týden. A všechno bylo v pořádku. K lékaři si ale zajdi, aby ses zbytečně netrápila, protože psychika dokáže nadělat velkou paseku.
Přeji vám oběma hodně zdraví a dobrou náladu.
Marie
 Jana 
  • 

Re: Re: Krvácení v těhotenství 

(22.2.2001 6:59:25)
Ahoj Marie,
děkuji i za tvůj názor.Jsem moc ráda,že existuje tato stránka a že si mám o svém problému s kým popovídat.K lékaři určitě zajdu a dám vědět,jak vše dopadlo.Měj se a ať ti Kristýnka roste k radosti.Ahoj

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.