| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vzala bych, kdyby to šlo!

 Celkem 2 názorů.
 Jiřina, skoro roční syn 
  • 

Vzala bych, kdyby to šlo! 

(15.2.2001 22:12:41)
Ahoj,

moc děkuji za všechny odpovědi. Plánujeme ještě dovolenou i s mrňousem, ale tohle je sportovní zájezd s cestovkou, kam sebou malé dítě vzít nemůžu. Již jsme ho absolvovali a cyklistické terény jsou skutečně náročné (nezpevněný povrch, prudké sjezdy). Manžel se chystá sám (pak se mu mluví, že je to brzy) a já si řekla, že bych možná taky mohla.... a chtěla jsem vědět, jaké má kdo zkušenosti. Také máme ve zvyku sebou potomka brát skoro všude, ale s tím, jak roste jeho pohyblivost a zvídavost je to čím dál složitější. Klidně sedět vydrží max. půl hodiny (zkušenost z jízdy autem, delší cesty plánujeme tak, aby alespoň část prospal), tak mám obavy, že na cyklosedačce to bude obdobné.

Je mi jasné, že bych synka nemohla dát babičce aniž by na ni byl zvyklý a nikdy předtím u ní nespal, ale ta dovolená by byla až za tři měsíce a už cca od půl roku si ho bere o víkendu přes den, takže bychom určitě vyzkoušeli i přespání .Zatím to má malý háček - ještě v noci kojím.
 Jana, Filip 15 měsíců 
  • 

Re: Vzala bych, kdyby to šlo! 

(16.2.2001 9:33:54)
Ahoj Jiřino,
a co kdyby jste na tu cyklistickou dovolenou jeli s manželem každý v jiném termínu a o malého se, až budeš ty pryč, staral tatínek? Třeba i v kombinaci s babičkou, večer po práci by si ho mohl vyzdvihnout, aby malý spal doma ve své postýlce, a ráno jí ho zase odvézt. Jestli si mrňouska bere babička pravidelně o víkendu, asi bydlí někde poblíž, ne?
Pro mě je nepochopitelné, že Tvůj manžel si pojede na kolo tak jako tak a po Tobě chce, aby sis to s ohledem na dítě odepřela. Proč by ses měla obětovat jen Ty? To dítě je přece vás obou.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.