| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Porod v Ostravě

 Celkem 4 názorů.
 Zuzana, 21 týden 
  • 

Porod v Ostravě 

(12.2.2001 15:18:04)
Zdravím všechny maminky i ty nastávající,
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s porodem v Ostravě Fifejdách.Pomalu si musím začít vybírat kam půjdu,ale zatím jsem dostala jen nějaké informace o Vítkovicích.Rodil někdo z vás na Fifejdách?Jaký je tam přístup lékařů a sester,jaká je příprava na porod a jak potom vypadají pokoje? Mají tam nadstandard?Byla bych ráda, kdyby jste mi něco napsali,protože většina příspěvků je z Prahy.Děkuji Zuzana + 1
 Denisa 36 týden 
  • 

Re: Porod v Ostravě 

(15.2.2001 20:20:39)
Ahoj Zuzko!
Stejně jako Tebe mě den "D" teprve čeká, ale budu s klidným svědomím rodit na Fifejdách. Chodím na předporodní cvičení do Educa (kousíček od ÚANU) a jednou z deseti hodin výuky je také exkurze na porodním sále. Během první doby porodní můžeš používat sprchu, "hopsat" na balónu, volně se pohybovat...
Další mou zkušeností s Fifejdama byl jeden víkend, kdy jsem měla nevysvětlitelné bolesti břicha. Bála jsem se, abych něco nezanedbala a tak jsem se vydala na pohotovost na Fifejdy. Jsou tam všichni velice příjemní, mladý personál-ochotné a přívětivé sestřičky.
Co se pokojů týče, jsou na poporodním oddělení myslím třílůžkové, ale také je tu možnost nadstandartních pokojů. Ty jsou na oddělení dva a jejich výhodou je, že máš jen sama pro sebe WC a sprchu. Cena je 500,-Kč za noc, ale bohužel, se nedají nějak rezervovat dopředu, takže musíš doufat, že zároveň s Tebou nebudou chtít nadstandart další dvě maminky.
To je tak všechno, co mě o Fifejdách napadne. Pokud Tě ještě něco zajímá, pokud budu znát odpověď, ráda Ti ji poskytnu.

DENISA
 Zuzka, 25, 22.týden 
  • 

Re: Re: Porod v Ostravě 

(19.2.2001 14:07:57)
Ahoj Deniso,

děkuji za tvůj příspěvek.Taky jsem už byla cvičit v Educu, zatím jen jednou,protože ještě pracuju,ale i tak to bylo bezva,cítila jsem se potom moc dobře. Děkuji za informace ohledn Fifejd.Nevěděla jsem,že tam jsou i nadstandardy,míče na cvičení apod.Musím se tam jít taky před porodem podívat.Přeju ti krásné a zdravé miminko a co nejlehčí porod.

Zuzka
 Denisa, 25 let, 37 týden 
  • 

Re: Re: Re: Porod v Ostravě 

(20.2.2001 19:22:49)
Ahoj Zuzko!
Tu exkurzi na Fifejdách opravdu doporučuju, budeš vědět, do čeho jdeš a že se není čeho bát. Za přání zdravého mininka a fajn porodu děkuju, přeju totéž a slibuju, že až to budu mít za sebou, napíšu všechny zážitky.
Jen mě napadá, že jsem se zapoměla zmínit o možnosti epidurální analgezie, která taky na Fifejdách existuje. Některé pojišťovny ji plně hradí a tamní pan doktor mi ji dokonce sám navrhnul. No, taky to stojí za zvážení...

Zatím se měj hezky a vychutnávej si každičký den - strašně to letí.


DENISA

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.