| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Cestování

 Celkem 9 názorů.
 Anna, 12.týden 
  • 

Cestování 

(12.2.2001 10:52:30)
Ahoj těhulky a maminy,
za měsíc se s manželem chystáme s CK (autobusem)do Francie lyžovat. Každý rok je to naše nejlepší dovolená, kde nabereme nejvíce sil. Ovšem letos ji budu absolovovat ve 4. měsíci. Proto jsem vás všechny chtěla požádat, pokud máte zkušenosti, rady, tipy s takovou cestou a dovolenou, abyste se s nima podělily. Věřím, že budou k dobru nejen mně, ale dalším těhulkám. moc dík Anna
 Marcela 
  • 

Re: Cestování 

(12.2.2001 13:48:56)
Chápu správně že chceš jet lyžovat? Vím že reaguji na něco jiného než se ptáš, ale nebojíš se? Nikdy přeci nevíš jak můžeš na lyžích spadnout a viděla jsem i paní s rozpáraným břichem od hůlky jiného lyžaře...
Nechci strašit, pro mě bylo také těžké jednu sezónu nelyžovat, ale přemýšlela jsi o tom?
 Kamila,20.týden 
  • 

Re: Cestování 

(12.2.2001 16:44:14)
Ahoj Anno!
Byla jsem docela překvapená, že chceš jet lyžovat. I když sebelíp jezdíš, pořád je tady nebezpečí, že někdo vrazí do Tebe. Jednu sezónu by sis snad mohla odpustit. Vím o čem mluvím. Lyže jsou moje vášeň, spoustu let jsem lyžovala závodně a přesto na kopec letošní zimu nevlezu. Případné neštěstí bych si nikdy neodpustila. Ještě proto pouvažuj.
 Kamila,20.týden 
  • 

Re: Cestování 

(12.2.2001 16:44:42)
Ahoj Anno!
Byla jsem docela překvapená, že chceš jet lyžovat. I když sebelíp jezdíš, pořád je tady nebezpečí, že někdo vrazí do Tebe. Jednu sezónu by sis snad mohla odpustit. Vím o čem mluvím. Lyže jsou moje vášeň, spoustu let jsem lyžovala závodně a přesto na kopec letošní zimu nevlezu. Případné neštěstí bych si nikdy neodpustila. Ještě proto pouvažuj.
 Martina, Kim 6 let 
  • 

Re: Re: Cestování 

(13.2.2001 3:47:02)
Ahoj Anno,

vidim, ze je spousta holek proti lyzovani v tehotenstvi. Nenech se tim odradit, pokud se citis v poradku, tak si uzivej a bud v pohode, to je pro miminko nejdulezitejsi.
Martina
 Martina, 13.týden 
  • 

Re: Cestování 

(13.2.2001 8:08:05)
Ahoj Aničko,
Já se chystám příští týden na běžky. Asi v 8.týdnu jsem na nich byla taky a kromě toho, že jsem se více zadýchávala do kopců (snad jsem trochu zlenivěla) jsem žádné potíže neměla. Pádům jsem se neubránila (zase tak dobře sjíždět kopce neumím...), snažila jsem se padat pomalu a "z nízka", ale kromě modřiny na zadku miminko mijak neutrpělo. Zkus se podívat do rubriky (tuším Zeptejte se na těhotenství a porod), tam paní Štromerová lyžování nezakazuje, ale radí spíše ženskou jízdu mezi boulemi...Já bych se nebála, pokud by mi bylo jinak fajn. Kromě toho nikdy nemáš jistotu, že do tebe na ulici vběhne nějaké děcko nebo cyklista...ale rozhodnout se budeš muset sama.
Užívej si těhotenství a ahoj. Martina
 Anna, 12.týden 
  • 

Re: Re: Cestování 

(14.2.2001 16:19:25)
Ahoj holky,
moc dík za vaše názory, ale já opravdu nechci svému drobečkovi ublížit. Ba právě naopak. Vzhedem k tomu, že dost náročně celé dny pracuji, do toho řešíme začínající stavbu bytu, tak si myslím, že 8 dní strávených mimo veškerý shon, na čerstvém vzduchu s trochou pohybu na dobře upravených terénech, kde vklidu s manželem snídáme jak dlouho chceme, a prostě si užíváme a nabíráme síly přeci není nic špatného. Sám doktor mi říkal, že pokud "nebudu bourat kandelábry" a styl jízdy zvolím rekreační, nevidí problém. A o radu jsem požádála právě proto, abych dle mého tu nejtěžší část - cestu, zvládla co nejlépe.
P.S. pokud opravdu některá z vás máte s podobnou cestou zkušenosti, prosím napište. Dík. Anna
 Míša, syn 4 roky 
  • 

Re: Re: Re: Cestování 

(14.2.2001 16:41:30)
Ahoj Anno,
podívej se do deníčku emiminka - Káča Skokanová byla vloni lyžovat taky a svoje zážitky popsala v kapitole "Už se probudilo a hýbe se".
 Monika, Adámek skoro 7 měsíců 
  • 

Re: Re: Re: Cestování 

(14.2.2001 22:50:48)
Ahoj, Anno!

Je to určitě bezva zcela změnit prostředí a vyjet si na dovolenou. I když sama nelyžuju (způsob, jakým se z kopce dostávám dolů na lyžích se lyžováním zkrátka nezvat nedá ani při sebevětší dobré vůli :-)), mám zkušenosti s jiným "rizikovým" sportem - s cyklistikou. Prostě jsem těm nádherným, teplým, prosluněným dnům minulý rok na jaře neodolala a sedla na kolo, na konci dubna spala pod širákem a poslední jízdu jsem absolvovala v 35. týdnu (asi 20 km). Mimochodem - cyklistický obleček byl jedno z nejpohodlnějších oblečení :-). Na cestu bych ti poradila snad jen polštářek pod záda. Takže - zdravé miminko i příjemný odpočinek
přeje Monika

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.