| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Školka pro malého běsíka?

 Celkem 4 názorů.
 Radka, dva malí kluci 
  • 

Školka pro malého běsíka? 

(11.2.2001 21:14:44)
Dobrý den, objevil jste někdo v Praze, nejlépe v Praze 4, dobrou školku pro hyperaktivní dítě? Takovou, kam by ono chodilo rádo a kde by zároveň byli učitelé, mající s podobnými dětmi zkušenosti a mající s nimi trpělivost.
Zjistila jsem, že na Chodovci je školka, nabízející hodně pestrý program, navíc sportovně vybavená, která mě zaujala - nemáte s ní někdo zkušenosti?
Nerada bych zažila podobné zklamání jako v Montessori školce v Modřanech - po zhruba 14 dnech nám začali dávat najevo, že by nejradši, aby tam náš tříletý syn již nechodil, protože ruší děti a že prý si již i rodiče stěžují. Bylo to celkem nepříjemné, protože nám to nejdříve neřekli přímo, ale oklikou, třeba povídáním o tom, že tam chlapce necháváme příliš dlouho na jeho věk apod. Nepříjemné to bylo i v tom, že zatímco s ostatními dmi si paní ředitelka povídala v šatně a celkem srdečně je vítala spolu s matkami, nám sotva odpověděla na pozdrav. S manželem jsme si z otho odnesli dojem, že nejvíce to vadilo učitelkám, pro něž to byla práce navíc - chápu, že syn je divoký a že je to s ním těžší, než když má učitelka ve třídě dvacet hodných dětí, ale na druhou stranu, právě proto je pedagožka, ne?
 Bára (Martinka 4) 
  • 

Re: Školka pro malého běsíka? 

(13.2.2001 9:35:19)
Mám skvělou školku na P-4 - MŠ Studánka - církevní MŠ, ul. Ke Kamýku. Mají tam program Začít spolu - viz hlavni strana Rodiny. Jsou super, skvělí atd. - mého Conan Ničitel tam naše skvělé "krotitele" a ne že by ji tedy zkrotily v beránka, ale trpělivým přístupem ji dokáží alespoň "uklidnit". Nechci se učitelkám pomstít a přidat jim další živel do třídy, ale opravdu si myslím, že právě proto že se jedná o křesťanskou školku, je tam ten přístup k dětem jako k dětem a ne jako k další čárce v třídní knize. Držím palce.
Bára
 Arnošt (kluk 3,5; dcera1) 
  • 

Re: Re: Školka pro malého běsíka? 

(16.2.2001 10:15:29)
Ahoj.

My jsme se zacali rozhlizet ze stejneho duvodu po skolce pro meho syna. Obradili jsme se normalne na ped.-psych. poradnu na obvode a tam nam sdelili, ze na P3 je takova skolka v Pitterove dome.
Zatim jsme to jeste nepouzili, protoze Peta chodi do tzv. Benjaminka, coz je krestanska skolicka 1 tydne, trochu na zpusob skolky.

A musim rici, ze mu to MOC prospelo. Neni to jeste OK, ale moznost byt v kolektivu a take moznost mit VLASTNI ZODPOVEDNOST, mit SVUJ ukol a SAM si ho resit mu pomohla.

AK
 Radka, dva kluci 
  • 

Re: Re: Školka pro malého běsíka? 

(17.2.2001 13:12:25)
Bohužel, v téhle školce mají plno jak teď, tak i pro příští rok - už jsem se o to zajímala, protože už mi ji doporučoval někdo dříve. Tím víc mně mrzí, že tam Matouš jít nemůže, když vidím, že je to tam opravdu dobré.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.