| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Bojácné batole

 Celkem 2 názorů.
 Jana, dvě dcery 
  • 

Bojácné batole 

(6.2.2001 22:51:14)
Mám desetiměsíční dcerku, která je dost bojácná a chce být stále u mě na ruce nebo na klíně, jinak hrozně pláče. Dost mě to zmáhá, váží téměř jedenáct kg.
Nechávala jsem ji i plakat s domněnkou, že se "otrká" a zlepší se to, ale je schopna plakat nekonečně dlouho. Co s tím? Nemáte někdo nějakou radu?
Děkuji všem.
 Marcela + Vanda 9 měs. 
  • 

Re: Bojácné batole 

(7.2.2001 11:52:17)
Ahoj Jani,
něco stejného co popisuješ jsme prožívali asi před měsícem, dvěma. Malá kdykoli mě viděla plakala a chtěla být u mě. Chodím do práce a tak jsem myslela že je to reakce na to naše odloučení. Pak jsem si přečetla že děti v tomhle věku cca 8 měsíců mají takové stavy proto, že najednou zjišťují že nejsou středem vesmíru, že má maminka i jiné starosti (nádobí, bratříčka...) a tak si začínají pozornost vynucovat. Nevím proč tedy naše malá plakala, ale cca za měsíc, možná za dva to přešlo. Teď jí to občas také chytne a já mezitím přišla na něco, co u ní funguje :) - možná ti to pomůže.

Vždy když malá začne kňourat, sednu si na koberec, vezmu jí na klín a ukazuju jí hračky. Chvilku to trvá, ona se zklidní a začne se po hračkách natahovat sama. Za chvilku si pro nějakou sama doleze a za další chvilku o touze chovat ani neví. Stačí když jsem s ní v pokoji. Za další chvilku můžu i odejít na to nádobí...

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.