| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

CAP a komplikace

 Celkem 2 názorů.
 Jana, 20. týden 
  • 

CAP a komplikace 

(2.2.2001 11:40:34)
Ráda bych porodila v CAPu, protože je to asi nejpřirozenější místo v Praze. Mám zatím nekomplikované fyziologicky probíhající těhotenství, ale jsem astmatik. Zajímalo by mne, jestli mám vůbec šanci být do CAPu s touto diagnozou přijata. Pokud ano, ráda bych věděla, jak se řeší eventuelní komplikace při porodu (pokud bych třeba měla problémy s dýcháním). Volá se lékař na místo, nebo se převáží na normální sál na Bulovce?
Co mě od CAPu ještě trochu odrazuje je následující šestinedělí na Bulovce. Existuje tam vůbec nějaká možnost nadstandardu?
Díky za informace.
Jana
 dr.Dvořák 
  • 

Re: CAP a komplikace 

(17.3.2001 0:16:42)
Vážená paní Jano, s asthmatem v CAPu v zásadě rodit můžete, závisí to na jeho tíži.Komplikace se řeší individuálně dle situace, naléhavosti,druhu či závažnosti, budˇ v CAPu, častěji ale na porodním sále, který je vedle přes jedny dveře.Na oddělení šestinedělí i na oddělení v 5.patře jsou tzv.nadstandartní pokoje. Pokud byste se ráda dozvěděla podrobnější informace, můžete zatelefonovat do CAPu v době návštěvních hodin na č. 6608 3279 ve středu 10-12 hod či přijít osobně,nebo poradit se v "CAPové" těhotenské poradně každý čtvrtek 10-12 hod, osobně či telefonicky (č. 6608 3291). S pozdravem

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.