| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Tak se budu vdávat...

 Celkem 6 názorů.
 Kristina, 27 l. 
  • 

Tak se budu vdávat... 

(31.1.2001 10:03:43)
Ahoj,tak se taky budu konečně vdávat. Náš den D jsme vybrali na 1. června. Zatím ještě uvažujeme, kde proběhne obřad a jelikož jsem původně z jižních Čech, přemýšlím o zámku Červená Lhota či kapli sv. Maří Magdaleny v Jindřichově Hradci.
Zatím nemám zařízené vůbec nic, ale zrovna přemýšlím, kdy vyrazit na obhlídku šatů. Určitě vyrazím do půjčovny doporučené od Ály Hervé. Jestli budeš mít čas, napiš, jaké jsi vybrala ty. Chtěla bych nějaké výjimečné, ne takové,které má každá druhá nevěsta.
Ahoj Kristina
 Dáša,4kluci 
  • 

Re: Tak se budu vdávat... 

(31.1.2001 13:15:28)
Jestli mohu doporučit ještě jedno míst v J Hradci,tak je to kaple sv.Ducha,na místním zámku.(dle mého soudu víc romantické)Inf.-probošství Kostelní 74/1,tel.0331 361690.
 Kristina, 27 l. 
  • 

Re: Re: Tak se budu vdávat... 

(31.1.2001 14:06:48)
Ahoj Dášo, děkuji Ti za tip, zavolám tam. Jenom otázku, dělají se tam obřady církevní či občanské?
Díky K.
 Míša, syn skoro 4 
  • 

Re: Re: Tak se budu vdávat... 

(31.1.2001 14:10:21)
Ahoj Dášo,
v zámecké kapli sv. Ducha ale asi půjde o církevní obřad, ne? V kapli sv. Máří Magdaleny se konají, alespoň pokud vím, normální "úřední" svatby, i když na poněkud neobvyklém místě.(Doplňuji to jen proto, že ne každý chce nebo může mít svatbu v kostele).
 Kristina, 27 l. 
  • 

Re: Re: Re: Tak se budu vdávat... 

(31.1.2001 14:48:30)
Míšo, já si to totiž myslím taky, proto ta otázka. My bychom chtěli svatbu určitě občanskou. Víš něco o té kapli sv. Máří Magdaleny?
K.
 Míša, syn skoro 4 
  • 

Re: Re: Re: Re: Tak se budu vdávat... 

(31.1.2001 21:35:41)
Ahoj Kristino,
ta Tvoje předchozí otázka naběhla, zatímco jsem psala svoji připomínku, takže to vypadá jako bychom zdvojovaly stejný dotaz.
V kapli sv. Máří Magdaleny jsem na jedné svatbě byla a moc se mi líbila. Byl to civilní obřad, ale působil tak nějak víc slavnostně a závazně, než na normálním úřadě, kde jdou svatby za sebou jak na běžícím pásu třeba v dvacetiminutových intervalech. Asi to dělá to prostředí.
Nevím, jak letos, ale vloni se v téhle kapli oddávalo vždycky jen jednou za měsíc (pokaždé v sobotu), určitě to bylo za příplatek, a to i pro místní (ti mají zdarma obřadní síň na radnici). Myslím, že to bylo asi 600,- Kč (plus, pokud není alespoň jeden z vás přímo z JH, ten klasický poplatek za svatbu mimo trvalé bydliště).
To je asi tak všechno, co vím. Hradec je každopádně pro svatbu dobrá volba, celé město je romantické až hrůza. Hezké plánování.
M.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.