| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

hledám jesle

 Celkem 2 názorů.
 Helena, Liberec 
  • 

hledám jesle 

(29.1.2001 19:29:08)
Ahoj,
mojí holčičce je 1,5 roku a potřebovala by se trochu dostat do kolektivu, protože je dost opatrná vůči dětem, možná se jich trochu bojí. Přitom nemá s dětmi žádnou špatnou zkušenost. Je také na mě hodně fixovaná a chtěla bych zkusit malinko jí "otrkat". Nemůžu sehnat žádný kontakt na jesličky v Liberci, kde by jí vzali jen na 3 dny v měsíci (jsem na MD. Poradí mi někdo? Děkuji.
 Daniela, 2 dcery (3 a 1,5) 
  • 

Re: hledám jesle 

(30.1.2001 20:21:46)
Heleno, konkrétní tip Ti nedám, ale zkoušela jsi se zeptat v bývalých jeslích v Údolní ul. (blízko botanické zahrady)? Je to teď jakési Dětské centrum, stále tam berou i děti do 3 let. Vím to jen z nápisu na budově, zkušenosti nemám. Také existuje klub rodičů a dětí ve věku 2 - 4 let v DDM, scházejí se jednou týdně - i to je způsob, jak zapojit dcerku do kolektivu - ale opět radím čistě teoreticky. Podobné kluby pro děti, jejichž maminky jsou na MD, existují i v některých školkách (např. Vrchlického), zkus zapátrat i tam. Přeju hodně štěstí!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.