| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dětský lékař

 Celkem 3 názorů.
 Romana, Míša 13 měsíců 
  • 

Dětský lékař 

(20.1.2001 10:31:45)
Přeji hezký den,
potřebovala bych poradit od maminek, které bydlí na Praze 8-Libeň. Máme se v únoru do této části stěhovat ze severních Čech. Poraďte mi prosím dobrého dětského lékaře v okolí.
Moc děkuji za odpovědi.

Romana
 Martina, Daniel - 10 měsíců 
  • 

Re: Dětský lékař 

(21.1.2001 0:14:16)
Nevím, kam přesně se budete stěhovat a zda byste to neměli daleko, ale doporučuji některého z dětských lékařů ve Vysočanské poliklinice. My chodíme k Dr. Nejepínské a nemůžeme si ztěžovat. Slyšela jsem, že i druhý pan doktor zde, jehož jméno bohužel nevím, je velmi dobrý.
 Zdenka + dcerka Zdenka 2 roky 
  • 

Re: Dětský lékař 

(27.1.2001 0:50:26)
Bydlíme také v Libni a chodíme k pí doktorce Jakoubkové (ul Zenklova, ve středisku-budově mezi sokolovnou a "bilým domem-městský úřad), tel 66311063. Důvěřuji ji - má hezké chování k dětem, všechny děti oslovuje jejich jménem, nenosí bílý plášť, vždy se snaží vyjít vstříc a na srdci jí leží zdraví dítěte - alespoň takový je můj dojem, protože asi ne každý pediatr by přišel na druhý svátek vánoční do domu, s tím, že pokud budu mít problém, přijde i na Štedrý den - to mě pustili z porodnice 7 den po císařském řezu, nebo vám "poradí nadálku večer ze svého domova, když vy jste zrovna mimo Prahu a felčaři v místě kde jste vám přijdou úplně nemožní, nebo vás shání telefonem, protože jsme nepřišli říct jestli už je to kakání dítěte v pořádku. Nebo taková drobnost - vytáhnutí stehů mamince aby nemusela tahat svoje dítě po ordinácíh pro dospělé.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.