| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Možnost volby

 Celkem 3 názorů.
 Petra, syn 2 roky, 19. týden 
  • 

Možnost volby 

(14.1.2001 0:02:44)
Prvního syna jsem rodila na Bulovce, chtěla jsem rodit v CAPu, ale kvůli komplikacím k tomu nedošlo. Teď jsem v 19. týdnu a váhám, kde rodit. Lze předpokládat, že se komplikace budou opakovat a na "normální" Bulovku se mi moc nechce, vzhledem k přístupu dětských sester k miminkům.
Můžete mi sdělit své zkušenosti s pobytem v Podolí při císařském řezu? Lze doporučit některého lékaře? Praktikují zde císařský řez v epidurálu? A co kojení?
Za odpovědi předem děkuji.
 Marcela + Van 8 měs. 
  • 

Re: Možnost volby 

(15.1.2001 7:42:25)
Petro, koukala jsem že synovi jsou dva roky. Nevím, píšeš o špatných zkušenostech z Bulovky. Rodila jsem sice v CAPu, ale na oddělení šestinedělí jsou pak všechny mamimy spolu a nezažila jsem špatný přístup jakékoli sestřičky ani ke mě, ani k miminkům. (Tedy až na jednu - ale ta "jen" sbírala špinavé prádlo - to se dá ignorovat...)
Nevím, možná se za ty dva roky něco změnilo - možná nemusíš Bulovku tak zatracovat. I s přístupem personálu při porodu jsem byla velmi spokojená (nakonec jsem díky komplikacím skončila na "klasickém" porodním sále). Zkus se tam kouknout, nebo se pozeptat i na zkušenosti ostatních....
 Monika,syn 6 1/2roku,dcera 6 měsíců 
  • 

Re: Možnost volby 

(18.1.2001 20:18:19)
Milá Petro,
nemohu s tebou souhlasit v tom, že na Bulovce mají sestry špatný přístup k mimčům, já bych zase toto mohla říci o Podolí, kde jsem rodila svého syna a již nikdy více. Myslím, že každý máme své zkušenosti a nelze říci, že tam je to super a jinde ne. Myslím, že poslední dobou je spokojeno dost maminek s Bulovkou, rodila tam spousta mých kamarádek ať už u placených či neplacených doktorů a všechny byly spokojené.
Monika

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.