| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: Strach staré matky z porodu

 Celkem 3 názorů.
 Martina S. 
  • 

Re: Strach staré matky z porodu 

(8.1.2001 20:19:21)
Ahoj Zdenko,

potřebné informace o porodnicích najdete na internetu www.rodina.cz jako seznam porodnic, nebo na www.9mesicu.cz. Je sice pravda, že každý nemá k internetu přístup, ale pokudtu možnost máte, alespoň ty základní informace tam najdete. Nikdo Vám samozřejmně touto cestou nepoví, jak kvalitní je tam personál, ale to si stejně zjistíte sama při návštěvách prenatální poradny. Přeji krásné a zdravé miminko.


Zdraví Martina S.
 Zdenka pro Martinu 
  • 

Re: Re: Strach staré matky z porodu 

(9.1.2001 10:54:52)
Ahoj Martino,přístup k internetu mám,a Tebou zminované stránky prostudované, i o jednotlivých porodnicích.Psala jsem,že jsem s personálem v UPMD velmi spokojena/v ambulancích/,at to jsou sestry či lékaři.Nedostáva se ale psaných informací o porodnici,jaké služby nabízí,kolik stjí nadstandartní odd.šestinedělí,jak s otcem při porodu atd.Nikde nic...Prostě v dnešní době chybí to zásadní.informace o službách,a na tom také záleží,podle toho se plno lidí řídí.Je pravda,že před 17-ti lety,kdy se mi narodil v UPMD syn,bylo šestinedělní odd.dost k uzoufání,ale uplynula pěkná řádka let,tak snad došlo ke změnám...
 Martina S. 
  • 

Re: Re: Re: Strach staré matky z porodu 

(9.1.2001 21:25:59)
Ahoj Zdenko,

zkus se podívat na server WWW.almeda.cz. Jedná se o soukromou porodnici a asi budeš překvapená co všechno se dá zařídit, v jakém prostředí a s jakými lidmi. Jinak souhlasím, že dostupných informací je zatím k dispozici málo, ale kdo chce ten najde.Zkus se dostat na www.seznam.cz a zkus zadat heslo,porodnice nebo nemocnice nebo tak něco a snad něco najdeš. Přeji mnoho zdaru v hledání.

Zdraví Martina S.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.