| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Poporodní stavy

 Celkem 2 názorů.
 Kateřina Lukášková 
  • 

Poporodní stavy 

(28.11.2000 20:43:35)
Jsem čerstvá maminka. Mám doma čtyřměsíčního Jiříčka a jsem štastná. Co se ale nepřihodilo. I když můj porod byl velice bolestivý, už teď závidím všem budoucím maminkám, které chodí s bříšky a jsou zvědavé na to maličké, které roste u nich v bříšku. Klidně bych už chtěla další děťátko, ale chci si vychutnat své první miminko. Nechci, aby bylo o mou péči ochuzeno. Byla jsem na své těhotenství náležitě pyšná, a proto se divím všem budoucím maminkám, které se navlékají do kalhot a mikin, a schovávají své bříško. Vždyť každá budoucí maminka je tak pěkná v těhotenských šatech.
 Radka, 24. týden 
  • 

Re: Poporodní stavy 

(29.11.2000 8:32:07)
Já jsem si pořídila jedny kalhoty s laclem a jednu šatovou sukni. Obojí pravidelně střídám. Je jasné, že mi šatovka sluší líp, ale kalhoty mají své přednosti. Je v nich teplo a jsou mi i pohodlnější, protože mi vůbec nevyhovují těhotenské silonky. Jsou stahovací proti křečovým žilám, to je hodně nepříjemné, a zdá se mi, že se mi do nich brzy nevejde bříško, ačkoli výrobce uvádí, že jsou od 4. do 9. měsíce.
Mám v nich pocit, že se i moje miminko méně pohybuje, že je stísněné. Možná je to jen subjektivní dojem, ale v těch kalhotách si docela odpočinu. Jinak k šatovce nosím svetr - je mi jen jeden, ke kalhotám ten svetr střídám s mikinou. Je pravda, že se pod svetrem nebo mikinou bříško docela schová, ale dělám to kvůli teplu, na svoje bříško jsem náležitě hrdá, jako snad každá nastávající maminka.
S pozdravem Radka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.