| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny

 Celkem 12 názorů.
 Věra Nováková por. asistentka dříve CAP 
  • 

Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(21.11.2000 22:04:49)
Milé maminky, tatínkové a děti, kterým jsem pomáhala před, při a po porodu v CAPU od března 1998 do srpna 2000, všechny vás moc zdravím.Často na vás vzpomínám.Plním slib a sděluji nové číslo mobilu - 0605 938 958 - a nové pracoviště Městská nemocnice Neratovice. Mám se dobře.
Ahoj Věra
 Petra, syn Krystof, 11 mesicu 
  • 

Re: Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(28.12.2000 0:00:02)
Ahoj Verko,

jsem rada, ze se mate dobre. U meho porodu jme se sice nesesly, ale diky vasi pomoci s kojenim jeste na sestinedeli na Bulovce, kojime porad a zatim nechceme prestat ani jeden. Diky skvele informovanosti mohu rady v uzkem kruhu kamaradek rozdavat i ja. Take jsem se prihlasila na kurs laktacnich poradcu, ktery pro matky-laiky organizovala p. doktorka Mydlilova. Bohuzel jsme nesplnili podminku kojeni minimalne 1 rok. Snad to vyjde priste.
Mejte se hezky
Petra
 Milada, dcera 7 týdnů, syn-zítra 5 let 
  • 

Re: Re: Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(28.12.2000 20:42:22)
Petro,
prosím Vás, kde seženu informace o Vámi zmiňovaném kurzu pro matky-laiky? Moc by mne to zajímalo a myslím, že na tomto serveru nejsem sama.
(Syna jsem kojila 1 rok a týden, dcera je samozřejmě stále kojena).

Děkuji Milada
 Petra, Krystufek 11 mesicu 
  • 

Re: Re: Re: Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(2.1.2001 0:03:39)
Milado,

informace o kursu mi dali na horke lince kojeni, poradala je Thomayerova nemocnice pod vedenim p. doktorky Mydlilove. Bylo to ale uz asi pred tremi mesici. Jestli uspejete, tak mi prosim dejte vedet, za chvilku se uspesne s Krystofem prokojime k jednomu roku, tak by me to zajimalo.

Diky
Petra
 Milada, dcera 8 týdnů, syn 5 let 
  • 

Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(3.1.2001 17:26:55)
Petro, určitě zavolám, ale dost nestíhám, kdyby jste to zjistila dříve, dejte prosím Vás vědět.

Děkuji Milada
 Jarmila Ranošová, 2 holky 
  • 

Re: Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(28.12.2000 16:05:51)
Milá Věrko,

děkuju, že jste o sobě dala vědět. Rodila jsem v CAP v srpnu 98 (s Ivanou) a vzpomínáme s manželem na ten porod jako na jednu z nejhezčích událostí našeho života (na rozdíl od prvního porodu u Apolináře v roce 93, který byl velmi nepříjemný - kvůli přístupu lidí okolo a nemocniční mašinérii).

Jsem moc ráda, že jste o sobě dala vědět. Jak se daří ostatním asistentkám ? Budete-li s nimi,
vyřiďte náš pozdrav.

Moc bych si přála, aby se CAP podařilo obnovit.

(Tak akorát po okolí půjčuju Odenta a trochu nevěřícně kroutím hlavou nad tím krokem zpátky, který zrušení CAP znamenalo.)

Přeji vše dobré a srdečně zdravím

Jarmila Ranošová


 Marcela+Vanda 7,5 měs. 
  • 

Re: Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(2.1.2001 9:43:36)
Věrko,
je hezké, že jste o sobě dala vědět a moc děkuji ještě jednou za pomoc při porodu (12. 5. 2000) a i pomoc při problému s kojení. Asi i díky Vám kojím dosud.
Po určitm "výpadku mozku" při porodu a pár týdnech po něm si znovu a znovu uvědomuji že to bylo to nejlepší co mě potkalo a pevně věřím, že, jak jste sama říkala - příště to bude ještě lepší.
Také se máme všichni tři dobře.
 Věra Nováková por. asistentka, dříve CAP 
  • 

Re: Vzkaz pro Capové maminky a jejich rodiny 

(7.1.2001 20:04:41)
Milé Capové rodinky,
děkuji za vaše vzkazy. Sděluji nové číslo mého mobilu - 0737 737 256./ předcházející mobil mi nějaký nenechavec ukradl./
Přeji vám všem do nového roku pohodu, harmonii,spokojenost a zdraví. Mějte se krásně.
Věra
 Jana Pospíšillová, syn Mareček 1 rok 
  • 

Pozdrav Věrce Nováková 

(19.1.2001 16:34:15)
Milá Věrko,

moc Vás pozdravujeme a vzpomínáme na Vás,protože se nám právě před rokem v tom Vašem CAPu narodil nás syn Mareček.Mareček je usměvavý chlapeček a má se moc dobře. Pokud uvidíte Petru, Zuzku a Ivanu též je od nás pozdravujte.

Jana, Milan a Mareček Pospíšilovi
 Felicie Nelly Short, syn Jedidiah Osaze (2,5 roku) 
  • 

Re: Pozdrav Zuzaně a Věrce a CAPu 

(27.2.2002 20:46:45)
Ahoj Zuzano, Ahoj Věrko, Ahoj Všichni,

moc Vás zdravíme. Já, Parker (manžel) a samozřejmě ten, který Vám vděčí za příjemné uvítání na světě, Jedidiah Osaze. Musím Vám opět napsat slova díků, protože jste způsobily, že těhotenství a porod jsou pro nás dodnes jedny z nejkrásnějších vzpomínek. Děkujeme i MUDr. Turínovi, s nímž jsme se při porodu i zasmáli. Přejeme Vám všem mnoho zdraví, spokojenosti v rodině a mnoho dalších pracovních úspěchů. Felicie

 Míša a Jan Tadeáš 2,5 roků 
  • 

Re: Re: Pozdrav Zuzaně a Věrce a CAPu 

(7.3.2002 20:59:33)
Ahoj Felicie, docela ráda Tě zdravím touto cestou a vidím, že taky někdy brouzdáš, je to fajn si najít někdy pomoc. Právě jsem ji hledala pro svého mladšího syna a narazím na Tebe, jak milé. Chci se Ti ozvat už strašně dlouho, ale nestíhám, ozvi se ty, až budeš moct. Elektronická pošta mi jde. Zatím ahoj Míša
 Alena Votavová, 2-letý syn 
  • 

Re: Vzkaz pro Věrku 

(10.3.2001 22:12:54)
Milá Věrko,
moc Vás zdravím a mrzí mě, jak to s CAPem dopadlo. Sama jsem s Vámi rodila 9.2.1999 od 7.45 do 9.00h. Byla to tenkrát taková "rychlovka". Díky Vám příjemně prožitá. Tomík se má k světu, kojila jsem přes všechny ty záněty a horečky nakonec 16 měsíců (díky Vám jsem to vydržela a po pár měsících bylo kojení už opravdu i příjemné). Přesto,že jsme měli tatínka u porodu, bohužel to naše tenkrát ještě dobré vztahy neutužilo. Po 10 měsících se přestěhoval k naší společné kamarádce a má teď novou rodinu. Ale nám se daří dobře. Tomík už mluví ve větách a je z něj pěkný "drak". Jsem moc ráda, že se Vám v Neratovicích líbí, ale přesto bych moc ráda své druhé dítě (momentálně je to sice hudba daleké budoucnosti,ale ... nic není ztraceno) rodila opět s Vámi někde v CAPu. Přeji Vám hodně radosti v práci a zase někdy (doufám) na shledanou.
Alena V.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.