| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Začátek konce kojení II.

 Celkem 1 názorů.
 Marcela (dcera 6 měsíců) 
  • 

Začátek konce kojení II. 

(15.11.2000 14:11:42)
Ahoj mamky!
Díky za rady které jsem si tady přečetla. Fajn bylo taky zjištění že i ostatní měli tyhle problémy. V mém okolí jsou děti buď od začátku přikrmované (ty už umí alespoň pít z láhve) anebo moje problémy nemají.
Chci se podělit o aktuální stav našeho převádění na "pevnější" stravu: Takže už týden se snažíme do Vandiny nacpat oběd. Bez velkých úspěchů. Už jsme dávali dušenou mrkev ať už jako polívčičku (žádný úspěch) či jako namixovanou "kaši" (trochu lepší - ale tak o dvě lžičky). Dostala i polévku z mrkve zahuštěnou rýžovou kaší bez mléka (fiasko) a kupovanou polévku - mrkvovou s rýží (nejkladnější ohodnocení - Vanda se najedla a vydržela do dalšího krmení). Rovněž byl pokus o mrkev s brokolicí (zase zápor) a pokus o "ovocný" oběd - rýžovou kaši s jablkem (kaše byla z vody s asi třetinou mého mlíčka) - opět bez úspěchu.
Od Vandiných asi pěti měsíců občas dostala dcera nastrouhané jablko, banán nebo mrkvovou šťávičku - aby získávala přehled že může jíst i něco jiného. Všechno zbaštila s přehledem a velkou chutí.
Obědy nám ale naše holčička bojkotuje. Nechci to lámat - možná její čas ještě nenadešel, ale opravdu kmitat několikrát denně z práce domů nakojit přestává být moje hobby. Jsem ráda že jí vidím i přes den a určitě víte jaké krásné souznění s miminkem v tu chvíli je, ale přeci...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.