| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

matrace do postýlky

 Celkem 2 názorů.
 Katka, 33 týden 
  • 

matrace do postýlky 

(10.11.2000 16:16:45)
Nevím jakou pořídit matraci do postýlky. Jestli molitanovou, polystyrénovou nebo kokosovou. Nebo jsou i jiné? Molitanová mě připadá moc měkká, polystyrenová moc tvrdá a mám strach, aby se nezlomila. Kokosovou jsem neviděla, ale četla jsem v příspěvku o emiminku, že se může proležet a jsou v ní důlky. Předem díky za rady. Katka
 Petra (Tom 8, Terča 4) 
  • 

Re: matrace do postýlky 

(12.11.2000 18:43:12)
Mám obchůdek s novým a použitým zbožím, takže matrací do postýlek mi projde rukama nepočítaně. Nicméně názory na vhodnost té či oné se velice různí. Každopádně mohu říct, že většina použitých matrací s polystyrenem je "zlámaná". U mě se nejvíc prodávají molitanové matrace za 450,- Kč (viz. www.detskydum.cz)a v menší míře matrace tzv. zdravotní s průduchy. jedná se taky o molitan. Můj názor je ten, že ta molitanová bez průduchů stačí, protože ve většina maminek používá pod prostěradlo igelitovou plenu, takže průduchy jsou nanic. Nicméně sama bych ráda znala doporučení z řad lékařů, případně odkyz na nějaké odborné články.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.