| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Problem ze stoličí

 Celkem 6 názorů.
 Gertruda Štrudlová 
  • 

Problem ze stoličí 

(4.11.2000 19:26:32)
Mé dítě má problem ze stolicí je jí 5 měsíců a vyměšuje az třikrát pri dnešní cene plen si to nemužeme dovolit jedna plena jednorazová příde asi na 5Kč což je za den 15Kč.Muj manžel přišel na napad dát dítěti do konečníku mrkev která příde asi na dvě koruny a navíc z ní lze po opláchnutí udělat pro dítě chutný pokrm.Jediný problem je že ditě u aplikování mrkve brečí poraďte mi jaká jiná zelenina případě i ovoce lze použít předem děkuji Vaše Gertruda
 Jitka (2kluci) 
  • 

Re: Problem ze stoličí 

(5.11.2000 11:12:32)
Váš příspěvek ve mě nejdříve vyvolal zděšení a posléze jsem sama sebe přesvědčila, že jde o VTIP.
 Franta Vopruz (x nezletilých - sám nevím) 
  • 

Re: Problem ze stoličí 

(5.11.2000 11:23:47)
Myslím, že lze najít řadu dalšího ovoce a zeleniny. Dobrý by byl banán, ale ten se musí rozkrojit alespoň na půl (samozřejmě podélně) a máte ho nadvakrát. Pak ho lze rozmixovat s mlíkem a holčička se po něm umlátí.
Další vhodná zelenina je sterilovaná okurka, ale pozor nevybírejte moc hrbolatou. Je taky třeba předem opláchnout nálev. Sice ji potom nemůžete dát Vaší dceři, ale hodí se jako výborná příloha k sekané případně do bramborového salátu (tam ji nemusíte ani moc oplachovat).
Napadla mě ještě jedna varianta. Jednorázové plenky by se daly v případě nepříliš řídké stolice opláchnout a vybělit chlorem. Potom je usušíte u trouby nebo teď v zimě na topení.
Myslím, že když budu ještě chvíli přemýšlet vymyslím Vám řadu dalších řešení (třeba taky můžete omezit množství stravy pro holčičku apod.).
Doufám, že pro Vaší inspiraci to stačilo. V případě potřeby napište, rád se zapojím opět do tak plodné diskuse.

P.S. Pro správce webu: nemohl jsem reagovat jinak.
 Jana, dva synové 
  • 

Re: Re: Problem ze stoličí 

(5.11.2000 13:12:50)
Hele Vopruz, co se děje? Rodiče tě opustili? Žena tě opustila? Rozvádíš se? Jseš nemocný? Jseš pedofil? No, tak ven s tím !!! Svěř se nám.
Jestliže je vše v pořádku, tak bude pro nás pro všechny lepší, když z této stránky zmizíš.
 Franta Vopruz (x+1 nezletilých - sám nevím) 
  • 

Re: Re: Re: Problem ze stoličí 

(5.11.2000 21:17:08)
Milá paní Jano,
jsem rád, že Vás můj příspěvek zaujal do té míry, že jste se rozhodla na něj reagovat. Je pravda, že mám jednu úchylku. Když vidím nějakou blbost, snažím se ji dovést do absolutně absurdní blbosti, a tak to bylo i tentokrát. Zapomněl jsem, že tuto sekci čtou maminky na mateřské dovolené a nedal jsem na začátek upozornění, že příspěvek je pouze pro silné jedince. Mohu Vás uklidnit, že toto je můj druhý a zároveň poslední příspěvek do této diskuse.
Tím končím a doufám, že tento diskusní klub bude sloužit už jen normálním maminkovským starostem.
Navždy Váš oddaný Franta Vopruz.
 Lenka (Šárka téměř 6 měsíců) 
  • 

Re: Re: Re: Re: Problem ze stoličí 

(5.11.2000 22:35:22)
Ahoj Franto,
vůbec nesouhlasím s paní Janou, že bys měl z těhle stránek zmizet. Ono na takovýhle příspěvek se ani jinak reagovat nedalo. Já osobně jsem taky vymýšlela nějakou tu radu, ale mám to bez práce, předběhls mě. Humoru zdar.
Lenka

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.