| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vypadávání vlasů

 Celkem 3 názorů.
 Jana, 6 týdenní Honzík 
  • 

Vypadávání vlasů 

(3.11.2000 22:58:11)
Jsem 6 týdnů po porodu a trápí mne silné vypadávání vlasů. Nemá někdo zkušenost, jaké přípravky, vitamíny a podobně mohou pomoci?
Jana.
 Marcela + dcera 6 měs. 
  • 

Re: Vypadávání vlasů 

(10.11.2000 14:01:44)
Ahoj,
myslím že se nemusíš moc trápit (ono se to ale povídá, že?). Také mi začaly asi 2 měsíce po porodu vypadávat vlasy. Vypadalo to děsně, protože je mám husté a dlouhé, takže hřeben byl totálně plný, vlasy se válely všude po bytě, malá si je pořád cpala do pusinky a nejhorší to bylo, když jsem vlasy myla - totálně ucpaný odpad. Koupila jsem maternu a poctivě polykala vitamíny ale myslím, že to nebylo až tak důležité. Každopádně jsem všude četla že je to po porodu normální a že to odezní. Takže vytrvej. Dceři je teď půl roku a problém je pryč. Teď už padají úplně normálně (pár vlasů při česání). Každopádně je to nejspíš otázka měsíců, ne jen týdnů.
Hlavu vzůru a v koupelně nepodléhej skepsi!
 Mirka,Michalka 9.měsíců 
  • 

Re: Vypadávání vlasů 

(10.11.2000 22:01:59)
Milá Jano,
nevím jestli jsi si toho všimla, ale v těhotenství vlasy skoro vůbec nepadají. A protože normálně ano, tak ti po porodu prostě vypadají všechny "nastřádané" za 9. měsíců. To není babská popovídačka, to jsem četla v nějaké moudré knize. Takže klid. Ono to tak po měsíci přestane samo, ale vitamíny nic nepokazíš.
Ahoj Mirka

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.