| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Poraďte

 Celkem 3 názorů.
 Klára(29.týdnů) 
  • 

Poraďte 

(1.11.2000 15:12:45)
Ahoj amaminy, můžete mi prosím Vás některá poradit, jaké doklady a papíry musím mít vyřízené a kdy ohledně narození miminka a mateřské?Za 5 týdnů nastupuji na mateřskou Klára.Vůbec nic nevím.
 Marie (2 děti) 
  • 

Re: Poraďte 

(1.11.2000 16:47:22)
Ahoj Kláro, nedělej si starosti, všechno se dovíš v těhotenské poradně a včas. Papír na mateřskou dostaneš těsně před nástupem na ni a odevzdáš ji v zaměstnání. Papír na společné prohlášení rodičů o jménu dítěte dostaneš při nástupu na mateřskou a vyplněný jej vezmeš s sebou do porodnice. Tohle platí, jestli jsi vdaná. Jestli jsi svobodná, pak musíš s budoucím taťkou na matriku, on přizná otcovství a sepíšete společné prohlášení o jménu dítěte, a to pak s sebou vezmeš do porodnice. To je všechno. Jen žádný strach, až se mimčo narodí, naběháš se mnohem víc.
 Milena, 33. týden a 7,5 let dcera 
  • 

Re: Poraďte 

(1.11.2000 18:59:07)
Ahoj Kláro z MB?!
Psala jsem ti e.mail, ale nevím, jestli jsi ho dostala. Máš ještě zájem o kontakt? Jestli ano, tak dej vědět. Já nastupuji mateřskou 4. 11. Počítač mám doma, takže nebudu odříznutá od internetu.
Ahoj Milena

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.