| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Chlap a pořádek

 Celkem 2 názorů.
 Klára(29.týdnů) 
  • 

Chlap a pořádek 

(30.10.2000 13:26:53)
Všechny vás zdravím.Minulý týden jsem tu četla příspěvky o pořádku a chlapech.Všemu jsem se musela smát,ale když jsem se zamyslela co mám doma, tak je to spíše k pláči.A včera?To,že si po sobě nedokáže zavřít skříň, když si jde pro oblečení, to už přehlížím,ale včera se šel koupat, sundal slipy a tričko,mrsknul to vedle koše na prádlo,vykoupal se všechny ručníky,které jsou v koupelně bývají uplně mokré, nenapdne ho,aby je dal na topení,když já se budu chtít jít také koupat a nebudu tahat zase čisté,nechá to naházené v koupelně a odejde k počítači.Přitom můj i jeho otec, jsou oba tak pořádní.Po vykoupání si umyjí vanu,rozvěsí ručníky, vytírání jim není cizí,mytí nádobí...Když jdu a zase něco vidím říkám si:mlč!!!!!!,nebo tady zase bude hádka.Jsou dvě možnosti.Buď budu mlčet A BUDU JAKO Pitomec za ním pořád chodit a uklízet nebo se ozvu a budou zase hádky,když mu to řeknu v klidu,stejně mě neposlouchá.Samotného ho nic nenapdne,ani teď když lezu po zemi s pupíkem ,vytírám a funím u toho, dělá raději,že mě nevidí jak je líný a nepořádný.Říkám si, nech to tam ležet,ale to já nevydržím,nesnesu,aby se někde něco válelo.Snad musí něco existovat,co by na ně zapůsobilo.Díky Klára
 Iva 
  • 

Re: Chlap a pořádek 

(30.10.2000 20:43:12)
Ahoj Klárko,
mě se osvědčil sladkej hlásek a spousta chvály. Mám taky lenivce, ale je fakt, že když mu o něco řeknu, tak je ochotnej - ale, vždycky se to snaží oddálit, protože se mu do toho necce, a dost často na to pak už nedojde, ale bejt trochu důslednější, bylo by to dobrý. Co kdybys dělala trochu neschopnou? Určitě všechno skvěle zvládneš, ale proč bys to měla pořád všechno skvěle zvládat ty, ne?
Využij toho, že jsi těhotná, ať si zvykne, později už to třeba nepůjde.
Tak zkus trochu přehnat únavu, kterou určitš stejně cítíš, tu tě bolí, tu tě píchá, potřebuješ si na chvíli lehnout a je moc potřeba udělat to a to, mohl by ?
Taky je myslím celkem dobrý o tom zkusit mluvit, říct, že ti vadí, když dělá to a to, leze ti to na nervy a tak. To u nás taky docela funguje.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.