| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Průběh porodu koncem pánevním

 Celkem 2 názorů.
 Linda, 35. týden 
  • 

Průběh porodu koncem pánevním 

(30.10.2000 11:13:16)
Ráda bych se zeptala maminek, jejichž miminko se narodilo koncem pánevním, na jejich zkušenosti a zážitky z porodu. Našemu drobečkovi se stále líbí poloha hlavičkou nahoru a nezabírá ani cvičení, které předepsala paní doktorka.
Předem díky za všechny odpovědi.
Linda.

 Jana, 7měs. Jakub 
  • 

Re: Průběh porodu koncem pánevním 

(8.11.2000 0:44:47)
Ahoj Lindo,
miminko se může otočit i pár dní před porodem nebo ho k tomu donutí dokonce až stahy, ale to všechno Ti jistě už řekli. Nevím, jaké cvičení máš předepsáno, ale mě řekla doktorka, že se to holt musí nechat na přírodě, že ta ví, co dělá. Zdrav. sestra mi doporučila hodinu denně strávit na koberci na všech čtyřech s pokrčenými lokty. Nezdá se to, ale je to zabíračka, až jsem si říkala, že takové trápení mi zato nestojí, porod bude těžký tak jako tak. Taky jsem se dozvěděla od porodní asistentky, že si mnohé maminky porod koncem pánevním chválí (v porovnání s prvním normálním porodem), protože je prý příjemnější, když porodní cesty rozevírá měkká prdelka než tvrdá hlavička...
Kdo ví???
Jana

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.