| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Postinor

 Celkem 4 názorů.
 Jarka 
  • 

Postinor 

(30.10.2000 9:05:37)
Také jsem někde četla, že je možné použít i normální antikoncepční prášky ve větším množství. Myslíte, že je možné se třeba nadopovat Cilestem a bude to fungovat jako postkoitální antikoncepce?
 Eva, 10.týden 
  • 

Re: Postinor 

(30.10.2000 9:36:12)
Milá Radko,
obávám se, že tady ti asi nikdo neporadí. Většina z nás si musela na miminko počkat - já se o otěhotnění snažila celých dlouhých 24 měsíců, a pořád je tu dost žen, jejichž jediným přádním je držet v náručí vlastní miminko. Takže naše starosti jsou přesně opačné. Co vím já o Postinoru, při jeho užití dojde k vypuzení již oplodněného vajíčka, došlo-li k otěhotnění, tudíž z mého pohledu ke zničení lidského života. Nešlo by tvou situaci řešit jinak?
V žádném případě se tě nechci nijak dotknout nebo tě odsuzovat, ale je mi moc líto, když někdo má to štěstí a může mít vlastní miminko , a neuvědumuje si, jaký že vzácný dar to má.
 Dáša, 28. týden 
  • 

Re: Postinor 

(30.10.2000 10:40:39)
Mila Jarko,

s tímhle bych si moc nezahrávala. Může to nadělat velké škody (i do budoucna a třeba toho pak budeš litovat), jak Postinor, tak to, co jsi zamýšlela jako alternativu. Je to obrovský zásah do organismu (což je i normální hormonální antikoncepce) a v tomto případě ještě umocněný. Ano, jednou jsem ho použila také, a když jsem to pak říkala svému gynekologovi, netvářil se moc nadšeně. Jestli můžeš, vyhni se tomu. Já osobně vím, že bych už v žádném případě v situaci v jaké jsem byla tenkrát nic takového nepoužila, nechala bych to na přírodě. Život Ti nikdy nenaloží víc, než můžeš unést.

Měj se hezky a přeju veselejší myšlenky!
 Marcela 
  • 

Re: Postinor 

(30.10.2000 11:41:27)
Také jsem někde četla že, tuším, 4 prášky antikoncepce fungují nějak jako Postinor. Dokonce jsem to jednou zkoušela. Akorát mi bylo dost špatně. Jinak nevím, jestli to fungovalo - tenkrát jsem těhotná nebyla, ale nevím. Jen upozorňuju že je při tomhle experimentu opravdu dost špatně a upřesňuji, že jsem to zkoušela s Cilestem.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.