(24.10.2000 16:42:39) Reaguji na článek "Odběr na genetiku ...". Mně sice v těhotenství testy na genetiku nedělali, ale chtěli, abych šla na amniocentézu, a to v podstatě jen proto, že se jim na základě ultrazvuku zdálo dítě příliš veliké. Amniocentézu jsem odmítla (kvůli riziku potratu) a narodilo se mi zdravé dítě a ani nijak příliš velké - 3, 65 kg a 52 cm. Takže to s těmi amniocentézami asi opravdu trochu přehánějí. A že mne tím lehce poděsili, o tom snad ani nemusím mluvit.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.