| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Soutěž o emulzi na zadečky značky Gilbert

Rády byste přebalovaly Vaše miminko snadno a zároveň šetrně? Zkuste to jako Francouzky s emulzí na zadečky na bázi olivového oleje a vápenné vody (Liniment oléo-calcaire). Pomůže Vám šetrně očistit zadeček Vašeho miminka a zároveň ochránit pokožku v plence, a předejít tak opruzeninám.

Emulze na zadečky značky Gilbert je vyrobena podle tradiční receptury na bázi panenského olivového oleje a vápenné vody. Obsahuje 99,8 % přírodních ingrediencí. Olivový olej krásně vyživuje, zvláčňuje pokožku a umožňuje dokonalé čištění. Vápenná voda svým zásaditým charakterem snižuje kyselost stolice a moči v plence, a pomáhá tak udržovat přirozené pH pokožky. Emulze vytváří ochrannou vrstvu na pokožce, čímž chrání před účinkem dráždivých látek obsažených v moči a stolici. Předchází tímto opruzeninám a přináší zklidnění pokožky. Díky jejímu šetrnému složení je vhodná ke každodennímu užití, a to již od narození miminka. Emulze je hypoalergenní, bez parfemace, vhodná i na tu nejcitlivější dětskou pokožku.

Tato emulze je přírodní alternativou k vlhčeným ubrouskům, které často mohou obsahovat konzervační látky a parfémy. Při čištění pomocí vlhčených ubrousků je navíc potřeba použít zvláčňující krémy. Emulze na zadečky z laboratoře Gilbert nevyžaduje další použití speciálních krémů, jelikož přináší kromě čištění i potřebnou ochranu a hydrataci pokožky.

Nyní vám nabízíme možnost tuto emulzi na zadečky vyzkoušet. Tři z vás, kteří správně odpoví na obě soutěžní otázky, získají emulzi na zadečky značky Gilbert 250ml!

Správné odpovědi na soutěžní otázky hledejte ZDE.
Probíhá od 13.11.2017 do 26.11.2017.
Pravidla soutěží naleznete zde.
Před vložením odpovědí se musíte nejdříve přihlásit.

K čemu slouží emulze na zadečky značky Gilbert?

k léčení ekzému
k čištění, ochraně a hydrataci zadečku miminka
k mytí vlásků

Kde se emulze Gilbert vyrábí?

ve Francii
v České republice
v Americe
Soutěž již skončila a není možné odpovídat.

Vyhledávání článků podle věku

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.