| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Vyhrajte vstupenky do O2 areny na Trvalky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře

Vzhledem k enormnímu zájmu o vstupenky do O2 areny na Trvalky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře přidal pořadatel druhé představení. To se bude konat ve stejný den, tedy na státní svátek 28. října, ale již od 13 hodin.

Fenomenální autorská dvojice se poprvé představí v O2 areně, a oslaví tak se svými malými i velkými fanoušky už 50 let své spolupráce. Chystá přitom zcela ojedinělou rodinnou show s průřezem celého období spolupráce a třicítkou nejoblíbenějších písniček, které zná v Česku snad každá rodina.

"Těšili jsme se, že na vlastní oči uvidíme příznivce našich písniček několika generací v takovém množství. Nakonec jedna hala nestačila a bude jich dvakrát tolik," komentoval přidání představení v O2 areně Zdeněk Svěrák. Jaroslav Uhlíř k tomu dodal: "A my zase dvakrát zahrajeme vůči času odolné Trvalky. Jsou jimi třeba Dělání, Když se zamiluje kůň nebo Barbora píše z tábora či písničky z filmů, jako jsou Ať žijí duchové, Tři veteráni nebo Lotrando a Zubejda."

Trvalky bude moderovat Bára Poláková a Pavel Liška. Netradiční podobu dětského představení dodá rodinnému představení také tzv. Svěrákova louka určená pro malé, leč smělé držitele vstupenek s dětskou slevou. Louka bude umístěna na ploše arény před podiem a bude sloužit pouze dětem jako prostor pro tancování.

Show se koná v sobotu 28. října ve 13 a 17 hodin. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal a stojí od 590 korun. Dětské slevy platí pro kategorie vstupenek na ploše.

Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a mít štěstí při slosování. Napovědu hledejte zde.

Ceny:

1. cena: 4 vstupenky na představení 28. října od 13 hodin

2. cena: 4 vstupenky na představení 28. října od 13 hodin

3. cena: 2 vstupenky na představení 28. října od 13 hodin
Probíhá od 12.10.2017 do 20.10.2017.
Pravidla soutěží naleznete zde.
Před vložením odpovědí se musíte nejdříve přihlásit.

Jak vysoké děti mohou na Svěrákovu louku?

do 120 cm
do 130 cm
do 140 cm
Soutěž již skončila a není možné odpovídat.

Vyhledávání článků podle věku

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.