| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Vztek

5.1.2009 13:31:05 marketa

Re: vztek

zdravim všechny.mam tříletou holčičku a podobny problem.je desně ubrečena už od miminka,pořad čekám kdy se to zlepši,zatim marně.dočasně bydlime s manželovimi rodiči.podle nich je rozmazlena a nevychovaná.na posledy když mela zachvat řevu ,babička to vyřešila za mě velkym výpraskem.ja na ni udajně nestačim.děcko mělo modrej zadek,ale stejně opakovalo to sami co před dostanim. když jsem se ji pak zeptala jestlí ví zaco dostala vubec nevěděla.neni to asi spravny řešeni,ale ted když začina se svim vystupe,že nepujde z vany nebo něco podobnyho, stači se ji zaptat jestli chce na holou.zatim to funguje a poslechne.chci se jen zeptat jak řešit tyto navali plaču a vzteku,když vysvětlovani nepomaha.nechci deti mlatit až do modraku.to přeci musi jit jinak.verča je mezi detma klidna nikeho nekouše nebije.ele neumi se branit.tak že se sebere hračka řeši to uši trhajicim řevem.babič to nemuže už posloucht.mam stim něco dělat.poradite mi prosi .dik
Odpovědět
Názory k dotazu (8 názorů)
Re: vztek jjjj 24.9.2002 14:6
Re: vztek Blanka,dva kluci) 21.10.2002 11:27
Re: vztek Katka 10.4.2003 22:19
*Re: vztek marketa.smerdova 5.1.2009 13:24
*Re: vztek marketa 5.1.2009 13:31
**Re: vztek zdeněk 6.12.2009 18:6
Re: vztek Dany, syn 5 let 7.6.2003 21:47
Re: Vztek Plichtous 30.1.2009 15:14

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.