| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Vícejazyčná výchova

14.12.2008 12:55:52 iva dvojcata dvoulete

Re: A zase dotaz ohledně řečí, vícejazyčné výchovy...

ahojky, mam podobny problem a malo informaci, ziji 8 let v irsku muj partner je z nizozemi a nase dvoulete deti maji irske obcanstvy, ja mluvim cesky z jeho strany rodiny vsichni umi plinule anglicky, takze zatim jenom 2 jazyky , ve skole jim pribudou dalsi 2 , ja jsem ze zacatku polevila a mluvila jsem anglicky tak ted se snazim jen cesky(muj partner se tak uci s nami), deti rozumi oba dva jazyky ale slovni zasobu maji vic anglickou ,zdravotni sesra mi rikala ze tyhle deti vetsinou zacnou mluvit o trochu pozdeji nez jednojazycne, (a vubec to nevadi)a plus mam dvojcata tam to trva trochu delsi dobu taky(maji svuj vlastni jazyk mezi sebou a mensi potrebu se semnou domluvit)moji broucci se narodily v 26 tydnu tehotenstvy ,takze jeste porad dohanime ve vsem, jesty nekdo mate podobne skusenosti tak mi prosim napisti ivanemravova@seznam.cz nebo pokud vite kde sehnat vice ingormaci diky a hodne stesti a hlavne nepolevit i kdyz se zda ze to nema konec.
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: A zase dotaz ohledně řečí, vícejazyč... Gnanu 9.2.2007 0:42
Re: A zase dotaz ohledně řečí, vícejazyč... iva dvojcata dvoulete 14.12.2008 12:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.